Новий Toyota Wildlander на базі RAV4 представлений в Гуанчжоу

Зовні автомобіль досить серйозно відрізняється від RAV4 п’ятого покоління, а ось більшість технічних характеристик він перейняв у донора.

На мотор шоу, яке проходить в ці дні в Гуанчжоу, відбулася гучна презентація нового кросовера Toyota Wildlander. Як було заявлено раніше, автомобіль виконаний на основі Toyota RAV4. Однак зовні він отримав значні зміни. Його відрізняють завужені передні фари, лінія яких заходить на передні крила. Також варто відзначити змінені бампери і масивну решітку радіатора. Довжина Wildlander становить 4 600 мм при колісній базі 2 690 мм. Ширина авто досягає 1 855 мм, а висота 1 685 мм. Моторну гамму новинка повністю перейняла від Toyota RAV4 — на вибір покупцям будуть доступні два мотора.

Першим став 2,0-літровий «атмосферник» з віддачею 171 л.с., а другим буде гібридна силова установка з сумарною потужністю 222 к.с.

Обидва варіанти працюють в тандемі з варіатором. Привід покладається передній або повний залежно від обраної комплектації. У салоні авто використовується віртуальна «приборка». Для управління системами машини передбачена сенсорна панель з великим екраном, який височить над центральною панеллю.

У представництві японської компанії повідомили, що новинка отримає велику кількість асистентів і систем безпеки. Серед них варто виділити камери кругового огляду, систему запобігання зіткнень, контроль смуги руху і адаптивний круїз-контроль. Старт продажів нового автомобіля в Китаї почнеться на початку 2020 року. Ціна стартує з позначки 173 800 юанів ($ 24 700).