KIA підготувала кросовер Seltos до важкого бездоріжжю

У Лос-Анджелесі компанія показала, як можна зробити невеликий позашляховик помітно більш суворим — хоча б зовні.

На міжнародному автосалоні корейці представили готовий до продажу Seltos в версії для американського ринку — він став основним шоу-стопером стенду KIA. А асистували йому відразу два концепти на базі тієї ж моделі: Seltos X-Line Trail Attack і Seltos X-Line Urban, створені за допомогою великого набору аксесуарів.

У першому випадку кросовер обзавівся 50-міліметровим ліфт-комплектом, завдяки якому дорожній просвіт Seltos збільшився до 234 мм. В системі повного приводу концепту з’явилася блокування міжосьового диференціала, в передній частині оселилися силовий бампер і лебідка, а на даху — експедиційний багажник. Плюс вісім додаткових фар Hella і 17-дюймові колеса з позашляхової гумою.

«Міський» Seltos X-Line Urban хизується нарочито виділеними жовтим кольором елементами оформлення кузова і колісними дисками, яскраво-червоними корпусами дзеркал і буксирувальними вушками, все тим же багажником з «люстрою» і хайджека, аналогічною системою повного приводу.

Обидва концепту оснащені мотором, яким Seltos буде комплектуватися на ринку США — 1,6-літровим агрегатом з віддачею в 177 л.с. і 264 Нм крутного моменту в поєднанні з 7-ступінчастим роботом. Крім того, кросоверу дістався ще й дволітровий атмосферний двигун потужністю 149 к.с.