Ось як можна спалити машину пилососом! Власниця просто намагалася відсмоктати бензин з бака дизельного автомобіля

Незвичайна пожежа сталася у місті Ешборн (Німеччина), на захід від Франкфурта. Жінка випадково заправила автомобіль з турбодизельним двигуном бензином і вирішила виправити помилку, відкачавши паливо. Метод каністри й шланга їй був, напевно, невідомий або вона побоялася напитися токсичного палива. У підсумку для відкачування бензину вона вибрала пилосос.

Один з працівників заправки погодився допомогти жінці та послужливо доштовхати Passat до пилососа станції. Потім витівники засунули в бак садовий шланг, під’єднали його до пилососа і дали жару.

Спалахнуло полум’я. Новенький Volkswagen Passat у кузові універсал згорів.

Прибулі на місце НП пожежники не змогли врятувати автомобіль, але не дали загорітися всій автозаправної станції. Сума збитку склала понад 30 тис. євро (840 тис. гривень).

Послужливий працівник АЗС, якому, виявляється, було всього 20 років, отримав легкі опіки. Жінка відбулася лише втратою автомобіля.

Чому так не треба було робити? Тому що пилососи не призначені для всмоктування великих обсягів будь-яких рідин, хіба тільки невеликої вологи, яка сховалася під килимком салону. До того ж він здатний запалити паливо та його випари, пропускаючи їх через свій електромотор.