Розрахувати страховку на авто тепер зручно онлайн.

Починаючи з лютого поточного року, власники автомобілів в Україні можуть зробити страховку на авто, не виходячи з дому. Вся процедура відбувається онлайн, без необхідності відвідувати офіс чи отримувати на руки паперовий договір. Автоцивілка надходить на е-мейл власника одразу після проведення оплати. Подібний вид страхування є необхідним згідно чинного законодавства, та якщо раніше на його оформлення потрібно було знаходити окремий час, тепер все можна оформити в компанії “Avtocivilka.net.ua” протягом кількох хвилин, використавши власний ПК чи мобільний девайс.

зробити страховку на авто

Страховка на авто — ціни

страховка на авто ціни

Якщо обрана електронна страховка на авто ціни її не змінюються. Обравши спеціалізований сервіс, потрібно пройти кілька кроків:

  1. У відповідні поля онлайн-форми заявки ввести необхідні дані: марка й тип транспортного засобу, рік випуску, місце реєстрації.
  2. Обрати найвідповідніший варіант страхування.
  3. Надати персональні дані власника автомобіля.
  4. Пройти верифікацію даних через SMS-повідомлення.
  5. Сплатити страховий платіж.
  6. Отримати на електронну пошту придбаний страховий поліс.

На час, коли електронні автоцивілки ще не дуже поширені, рекомендується роздрукувати документ і тримати його завжди в автомобілі.

Електронна страховка авто — розрахунок

електронна страховка на авто розрахунок

Наразі електронна страховка на авто розрахунок якої проводить за секунди в режимі онлайн — не надто поширений серед автовласників варіант придбання автоцивілки. Та з часом такий зручний та сучасний спосіб буде більш популярним та звичним. Для розрахунку достатньо ввести дані про свій автомобіль, а саме:

  • тип транспортного засобу;
  • марка автомобіля;
  • рік випуску машини;
  • місце реєстрації транспортного засобу.

Після заповнення цих пунктів на обраному спеціалізованому сайті, розрахунок буде проведений автоматично. Тариф може залежати також від сфери використання вашого транспортного засобу. Поліс видається терміном на 1 рік в разі відсутності необхідності проходити технічний контроль протягом цього часу. В іншому випадку поліс оформлюється на термін до наступного технічного контролю, але не більше, ніж на 1 рік.

Де купити та розрахувати страховку на авто

розрахувати страховку на авто

Окремі спеціалізовані сайті в мережі вже зараз дозволяють зручно та швидко розрахувати страховку на авто, оплатити та отримати електронний документ протягом кількох хвилин, не виходячи із дому. Спеціальний онлайн-калькулятор дозволить зробити точний розрахунок по мінімальній кількості даних про транспортний засіб.

Електронна автоцивілка на авто — найбільш сучасний, швидкий та зручний спосіб оформити документ, необхідний для власника кожного автомобіля.