Оновлена Suzuki Vitara отримала цінник

Кросовер Suzuki Vitara прожив уже половину своєї конвеєрного життя. Про цю подію прийнято відзначати Фейсліфт, який Vitara і отримала минулого літа.

  Зовнішні поновлення зовсім запаморочливі. Це нова решітка радіатора, доопрацьований передній бампер, нова світлодіодна оптика попереду і ззаду і кілька варіантів свіжих легкосплавних колісних дисків.

  Оновився і інтер’єр. У ньому з’явилися срібні акценти на приладовій панелі, картах дверей і центральної консолі, м’який пластик над усім торпедо. Змінилася форма центральної консолі, змінилися прилади. В їх комбінації з’явився невеликий кольоровий інформаційний дисплей.

  Більш серйозно змінилося залізо. Перш за все Vitara отримала нові турбовані двигуни Boosterjet, які змінили колишні 1,7-літрові агрегати. Базова Suzuki Vitara отримала 1,3-літровий мотор з турбонаддувом потужністю 111 к.с., а більш дорогі версії оснащені двигуном об’ємом 1,4 літра, потужністю 140 к.с. і обертовим моментом 220 Нм. Про дизельних двигунах японці поки мовчать.

  Система повного приводу Suzuki AllGrip пропонується в якості опції обома версіями Vitara разом з механічною або автоматичною коробками передач на вибір. Саме економічне пропозиція від Suzuki, це Vitara з літровим турбованим двигуном, який витрачає в змішаному циклі 5,3 літра пального на сотню.

  Оновилися і системи безпеки. Перш за все це стосується системи екстреного гальмування. До сих пір Vitara використовувала радари, а нова система Dual Sensor Brake Support працює з камерами і лазерним радаром. Це дає можливість зупинити автомобіль перед раптово з’явився пішоходом.

  Уже в базі Vitara отримала системи попередження про виїзд зі смуги руху, розпізнавання дорожніх знаків, моніторингу сліпих зон і попередження про поперечному русі.

  Першими нову Suzuki Vitara, судячи з усього, зможуть купити німці. У всякому разі для німецького ринку вже названі ціни. За Vitara в найпростішій комплектації там просять 18 650 євро.