Хетч Mercedes-AMG A35 розкриє всі свої секрети в Парижі

Хэтч Mercedes-AMG A35 раскроет все свои секреты в Париже

Решітка з чорними «алмазами» і подвійний горизонтальною планкою — прерогатива саме A35, тоді як на більш потужному побратимі A45 з’явиться решітка типу Panamericana, з вертикальними «зубами».

У сімействі моделі Mercedes-Benz A-класу нового покоління буде дві «заряджені» модифікації (і це не рахуючи вибору кузова хетчбека або седана): топова — Mercedes-AMG A45, що йде на зміну «сорок п’ятого» минулого покоління, і «проміжна» — Mercedes-AMG A35. Остання вперше показалася на фірмових тизерах, що вказує на близькість прем’єри. Блог MB Passion називає жовтень. А значить, у Парижі автомобіль покажуть повністю.

Хэтч Mercedes-AMG A35 раскроет все свои секреты в Париже

Де-факто «тридцять п’ятий» прийде на зміну минулій версії A 250 Sport, яка могла бути з повним приводом і без, вона мала дволітровим турбомотором на 218 «конячок». Але A35 повинен бути повнопривідним за замовчуванням, могутніше, і взагалі, він зарахований у «справжні» AMG.

За попередніми даними, новий хот-хетч A45 (як і седан) отримає мотор потужністю близько 400 сил (в минулому поколінні було 381), а пізніше знайде ще більш продуктивну версію A45 S. Їй обіцяють не тільки гібридну добавку, але і електричний імпульс. Що стосується більш доступного A35, то його «турбочетвірка» 2.0 повинна розвивати близько 310 к. с., а буде поєднуватися з семиступінчастим «роботом». Інсайдери говорять, що на цій машині з’явиться новий колір кузова — «сонячно-жовтий». Більше деталей спливе ближче до паризької прем’єри. Початок поставок A35 замовникам в Європі — орієнтовно грудень або січень. Ну а топовий А45 треба буде ще почекати.