Фірми Baidu і Ford об’єднаються в області інтернет-сервісів

Фирмы Baidu и Ford объединятся в области интернет-сервисов

Розуміння природної мови є однією з сильних сторін системи DuerOS.

Компанії Ford Motor China і китайський інтернет-гігант Baidu підписали угоду про наміри, згідно з яким почнуть надавати «інтелектуальні і персоналізовані інформаційно-розважальні та цифрові рішення для автомобілів». Також партнери хочуть створити лабораторію для вивчення і розширення можливостей своїх автомобільних та мобільних підприємств у Китаї, а ще обдумают спільні кроки в сфері цифрового маркетингу.

Фирмы Baidu и Ford объединятся в области интернет-сервисов

На церемонії підписання (зліва направо): президент Baidu Яцинь Чжан; генеральний менеджер Baidu Internet of Vehicles Тань Су; директор по мобільних платформ відділення Ford Asia Pacific Роберт Хоу; президент Ford Asia Pacific Пітер Фліт.

Фірма Baidu відома по своїй роботі в області так званих підключених машин і створення цілої системи віддалених сервісів, що дозволяє поринути платформа з елементами штучного інтелекту Baidu DuerOS. Таку тепер можна чекати на Форд для китайського ринку. Додамо, що Baidu давно співпрацює з безліччю автовиробників (в першу чергу, звичайно, китайськими). А зовсім нещодавно вона подружилася з BMW. Крім теми підключення в область інтересів Baidu входять безпілотники, які також є важливим напрямком у розвитку Форда.