Універсал Mazda 6 пішов по стопах оновленого седана

Универсал Mazda 6 пошёл по стопам обновлённого седана

Як і слід було очікувати, спереду рестайлінговий універсал повторює нещодавно обмінявся седан. А ось знімків універсалу ззаду фірма поки не оприлюднила.

М
модель Mazda 6 нинішнього покоління з’явилася в 2012 році, серйозно оновлювалася в 2014-му, злегка в 2016-му, а листопаді минулого року японці провели другий великий рестайлінг. Але в Лос-Анджелесі публіці був показаний лише перероблений седан. А ось модель Mazda 6 Wagon в посвежевшем вигляді відсвяткує світову прем’єру в березні на автосалоні в Женеві.

Универсал Mazda 6 пошёл по стопам обновлённого седана

Сімейство Mazda 6 змінило не тільки екстер’єр, але і оновив дизайн всередині. Також збагатився список доступного обладнання, наприклад, за рахунок кругового огляду і проектора показань на лобове скло, вентиляції передніх сидінь.

Крім оновленої «шістки» (як універсалу, так і седана) в Женеві компанія знову дозволить публіці помилуватися на вже відомі шоу-кара Vision Coupe і Kai. Ще Mazda покаже в Швейцарії двигун Skyactiv-X, поєднує принципи роботи бензинового і дизельного агрегатів. Тут впроваджено оригінальний цикл Spark Controlled Compression Ignition, SPCCI, тобто займання від стиснення з контролем за рахунок свічок. Він, за запевненням авторів, забезпечує економічність на рівні сучасних дизелів при живленні звичайним бензином.