Американський Ford Ranger з’явився завдяки конкурентам

Американский Ford Ranger появился благодаря конкурентам

Виробництво пікапа Ford Ranger для ринку США на підприємстві в Мічигані стартує в кінці цього року, а продажі — в самому початку 2019-го. Покупцям будуть доступні машини з полуторним і повноцінної подвійною кабіною, в трьох виконаннях, з двома пакетами зовнішньої обробки і позашляховим китом.

З
вод Twin Cities у Мічигані випустив останній Ford Ranger для північноамериканського ринку 16 грудня 2011 року. З тих пір в класі середньорозмірних пікапів у Форда утворилася порожнеча, яку заповнювати не поспішали. Все змінилося, коли попит на подібні автомобілі в США стрімко пішов угору. З 2014 року приріст склав 83%! Chevrolet Colorado, Toyota Tacoma, Honda Ridgeline і навіть застарілий Nissan Frontier продавалися так, що розробники вирішили повернути Ranger. Машина нового покоління побудована на базі рестайлінгової евроверсии, але при цьому помітно відрізняється від неї.

Американский Ford Ranger появился благодаря конкурентам

Опціонально оптика буде світлодіодним як ззаду, так і спереду. Автомобіль можна буде оснастити системою допомоги при приєднання причепа. У позашляхової системи Terrain Management System на вибір чотири режими руху ― звичайний, «Трава, гравій і сніг», «Бруд і вибоїни» і «Пісок».

При побіжному погляді пікапи можна сплутати. Якщо ж придивитися, видно, що у американського Рейнджера оригінальні головні і протитуманні фари, решітка радіатора, сталеві бампери, капот і світлодіодні ліхтарі. Даних про габарити машини для Нового Світу поки не називають, але ми знаємо розміри європейської моделі. Її довжина і ширина — 5359 і 1849 мм, а колісна база ― 3226 мм, Дорожній просвіт ― 232 мм. чи аналогічні показники у заокеанського Рейнджери будуть разюче відрізнятися.

Американский Ford Ranger появился благодаря конкурентам

За доплату клієнт отримає мультимедійний комплекс Sync 3 з дисплеєм восьмидюймовим, навігацією і підтримкою Apple CarPlay і Android Auto, доступ до Інтернету через модем 4G LTE, підключення до десяти пристроїв з Wi-Fi і аудіосистему Bang & Olufsen Play.

Американский Ford Ranger появился благодаря конкурентам

Салон майже такий же, як у Рейнджера для Європи. Відмінності ― інші сидіння і важіль коробки передач з незручною клавішею керування ручним режимом, глянсова накладка на передній панелі з назвою моделі.

Як і донор, новий Ford Ranger задовольняється сталевою рамою, двоважіль підвіскою спереду і залежним мостом ззаду (AdvanTEK від фірми Dana). Привід може бути як задній, так і жорстко підключається повний із знижуючим рядом. Незалежно від типу приводу задню вісь можна доукомплектувати електроннокерованим блокуванням. Більш того, клієнтам запропонують опціональний офроуд-пакет FX4, в який входять сталева захист днища, перенастроенные амортизатори, позашляхові шини і два електронних помічника, недоступних для євро-Рейнджера. Це система вибору режимів руху Terrain Management System і позашляховий круїз-контроль Trail Control.

Американский Ford Ranger появился благодаря конкурентам

Система автоматичного гальмування входить в список початкового оснащення, а за технологією утримання в смузі руху та моніторингу сліпих зон, а також адаптивний круїз-контроль доведеться доплачувати.

У Старому Світі фордовський пікап пропонується з трьома двигунами на вибір, включаючи бензиновий «атмосферник» і два надувних дизеля, а також з двома типами коробок передач, але в американського Рейнджера силовий агрегат поки що один — це поєднання «турбочетверки» EcoBoost 2.3 і десятиступенчатого «автомата». Про віддачу двигуна з безпосереднім уприскуванням ні слова, але на кросовер Ford Explorer цей мотор видає 284 сили і 420 Н•м. Не виключено, що в майбутньому з’явиться і турбодизель. Адже у конкурентів Chevy Colorado і GMC Canyon двигун на важкому паливі в гамі є.