Ателье Hofele Design представило тюнингованный Mercedes-Benz EQC

Німецька компанія Hofele Design спеціалізується на доопрацюванні легкових автомобілів Mercedes-Benz. Сьогодні компанія випустила зображення свого першого електромобіля на базі крос-купе Mercedes-Benz EQC.

Кузов EQC спочатку покритий ексклюзивної фарбою Mercedes-Benz «Alubeam». Цей колір часто називають «рідким металом». У версії Hofele в такий же колір пофарбовані окантовка чорної решітки радіатора з унікальними вставками і область заднього дифузора. Також крос-купе дісталися більш агресивний кузовний обвіс і ковані легкосплавні колісні диски «Turbine», оброблені темним хромом. Як наголошується, в Женеві компанія планувала представити цілу колекцію колісних дисків.

Інтер’єр EQC Hofele, включаючи рульове колесо, сидіння, дверні карти, нижню частину передньої панелі і центральний тунель, оброблені натуральною шкірою і алькантарою з унікальною перфорацією і ромбоподібним візерунком. Компанія відзначає, що колір шкіри обраний власником автомобіля, тобто інтер’єр може бути персоналізований за бажанням клієнта.

Електричний кросовер Mercedes-Benz EQC дебютував у вересні 2018 року в Стокгольмі. Перша модель «електричного» суббренда EQ побудована на платформі Modular Electric Architecture (MEA), яка передбачає установку електродвигунів на одній або обох осях, а акумуляторів – в підлозі електрокара.

Повнопривідна модифікація EQC 400 комплектується двома електромоторами (по одному на вісь) з сумарною віддачею 408 л.с. і 765 Нм крутного моменту і тягової батареєю ємністю 80 кВт ∙ год. Запас ходу на одному заряді – 445-471 км по циклу NEDC. Максимальна швидкість EQC обмежена електронікою на позначці 180 км / ч. З місця до «сотні» Mercedes-Benz EQC 400 масою в 2425 кг (з них 650 кг – акумулятор) прискорюється за 5.1 с.

Перший серійний кросовер зійшов з конвеєра заводу Mercedes-Benz в німецькому Бремені в травні 2019 року. На рідному ринку марки продажу EQC стартували двома місяцями пізніше. У Німеччині Mercedes-Benz EQC оцінили мінімум в 71 280 євро, спеціальну версію Mercedes-Benz EQC Edition 1886 – в 84 930 євро.