Новий відгук Мерседесів торкнувся «заряджені» моделі

Новый отзыв Мерседесов затронул «заряженные» модели

Кросовер GLC в цьому році ремонтувався двічі: він брав участь у багатоступінчастої кампанії з-за подушок і міняв ремені.

Оголошена в Росії сервісна акція складається з двох частин. Перша стосується 1152 Мерседесів GLC, випущених з квітня по липень 2018 року. Проблема — в засувках ременів безпеки, які можуть втягнутися в простір між облицюванням і стійкою, не даючи пристебнутися заднім пасажирам. Сервісмени мають намір усунути дефект за рахунок установки додаткового буферного елемента в облицювання стійок. Зауважимо, у Північній Америці аналогічний відгук охопив близько 4700 автомобілів, а «елементом» є повстяні смужки.

Новый отзыв Мерседесов затронул «заряженные» модели

Для «третього» седана Mercedes CLS це вже другий відгук нинішньої осені і взагалі. Попередній трапився у жовтні через ременів безпеки.

Друга частина нечисленна — 14 машин, проданих з жовтня 2017 року по квітень 2018-го. Це Mercedes CLS і E-класу, включаючи «заряджені» Mercedes-AMG E 43 (два автомобіля). В Америці відгук 470 одиниць дотягнувся до «гарячої» версії Mercedes-AMG E 63 S (22 штуки). А все тому, що неправильно відкалібрована система класифікації пасажирів на передньому сидінні. В результаті подушка безпеки не деактивується, якщо спереду встановлено дитяче крісло. Лікується це безкоштовною заміною подушки сидіння (а не подушки безпеки, як написав Росстандарт, який виклав списки VIN-номерів).