Концепт Volkswagen Virtus GTS перетвориться на серійну модель

Концепт Volkswagen Virtus GTS превратится в серийную модель

Декорації на GTS-версії Виртуса досить скромні: червоні смужка на носі і окантовки дефлекторів вентиляції та селектора «автомата», такого ж відтінку прострочка на кріслах і кермі.

Модель Volkswagen Virtus, бразильський побратим хетчбека Polo останнього покоління, на автошоу в Сан-Паулу постала перед глядачами у вигляді шоу-кара Virtus GTS. Каймани, Levante, Панамери і «ем-четверті» з такою ж приставкою до імені можуть не турбуватися: оспортивленный седан отримав під капот турбочетверку 1.5 TSI з віддачею всього в 150 л. с. і 250 Н•м. Однак на тлі колишньої топової версії Виртуса (наддувний 1.0, 115 л. с. на бензині і 128 к. с. на етанолі, 200 Н•м) перед нами дійсно «підігріта» модифікація, яка стане серійної у 2019 році.

Концепт Volkswagen Virtus GTS превратится в серийную модель

Разом з Віртусом компанія представила на виставці і хетчбек Polo GTS з таким же точно силовим агрегатом. Оснащення, від цифрової прибирання до датчиків світла і дощу, у обох машин спочатку багате.

Якщо літровий Virtus з наддувом набирає першу сотню за 9,9 с, то півторалітровий напевно вкладеться в дев’ять секунд. Шкода, виробник не вказав цього параметра. Додамо, що в Росії через деякий час повинен змінити покоління Polo седан. А в нього зараз є варіант GT (1.4 з турбонаддувом, 125 л. с., 200 Н•м). Новий «наш» Polo буде схожий на Virtus, а значить, заокеанський зразок являє особливий інтерес як провісник майбутнього GT. На 200-сильний дволітровий Polo GTI (320 Н•м) тут орієнтуватися не варто, зате на якийсь російський аналог Виртуса GTS цілком можна сподіватися.