Концепт Fiat Fastback передбачив серійне купе

Концепт Fiat Fastback предвосхитил серийное «купе»

Прем’єра шоу-кара відбулася на відкрився сьогодні для ЗМІ автошоу в Сан-Паулу. Розміри машини ще невідомі. Подумки замінюємо дзеркала-камери на традиційні, додаємо дверні ручки, спрощуємо все інше з оглядкою на пікап Toro — серійний Fastback готовий.

Купеподібний паркетник Renault Arkana поряд з Росією, Китаєм і Південною Кореєю буде продаватися в Бразилії. Сьогодні там представлений потенційний суперник Аркани — Fiat Fastback, про який інсайдери попереджали ще рік тому. По одним тільки «косооким очам» зрозуміло, що перед нами близький родич пікапа Fiat Toro. І хоча виробник приховує начинку, шила в мішку не сховаєш, як і платформу GM Fiat Small US Wide 4×4, загальну з моделями Jeep Compass і Renegade.

Концепт Fiat Fastback предвосхитил серийное «купе»

«Купе» спроектовано в латиноамериканському дизайн-центрі і втілює чотири його нових принципу — це орієнтованість на людину, сміливість, відповідність духу часу і безперервне задоволення від водіння.

Концепт Fiat Fastback предвосхитил серийное «купе»

Скла концепту затоновані, а інтер’єр існує тільки на комп’ютерному рендері. І причина зрозуміла: нема чого робити шоу-кару такий дорогий салон, адже в серії нічого подібного не буде.

Теоретично Fastback отримає нормальне ім’я і замінить на деяких ринках невдалий Freemont. Очевидно, новий кросовер стане на конвеєр того ж заводу в Гояні, що випускає Fiat Toro і соплатформенные Джипи. Кажуть, це відбудеться тільки в 2020-му, тобто остаточний варіант дебютує знову-таки в Сан-Паулу, але рівно через рік. Силові агрегати модель запозичує у пікапа лише частково. Досить імовірний випуск семимісній версії, яка всієї «купейности» позбудеться.