Всюдихідний Porsche Taycan схвалений до серійного випуску

Вседорожный Porsche Taycan одобрен к серийному выпуску

Виробник заявив потужність-440 кВт (600 л. с.), запас ходу в 500 км, розгін до 100 км/год за 3,5 с, а до 200 км/год — за 12 с. Допомогою 800-вольтової системи батарея за 15 хвилин заряджається на 80%.

Ніхто не сумнівався, що у концепту Mission E Cross Turismo є перспективи на конвеєрі, проте офіційне підтвердження зайвим не буде. Вчора наглядова рада Porsche AG дав вседорожнику зелений світло, зазначивши, що завдяки «другого електричного атлету» завод в Цуффенхаузене створить 300 нових робочих місць. Це доповнення до 1200 вакансій, які відкрив стандартний Taycan, визнаний «одним з найбільших творців робочих місць в історії Porsche».

Вседорожный Porsche Taycan одобрен к серийному выпуску

На комп’ютерних рендерах показана складальна лінія Тайкана, яка зараз будується як «завод на заводі в Цуффенхаузене.

«Завдяки гнучкості універсальної збірки компанія Porsche стане першим автовиробником, який буде використовувати безпілотні транспортні системи в безперервному виробничому процесі», — зазначив Альбрехт Реймолд, відповідальний Porsche за логістику. Сам процес названий Porsche Production 4.0, він дотримується концепції «розумний, ощадливий, зелений». Паралельно триває безпрецедентна кампанія з навчання персоналу, зокрема з допомогою цифрової освітньої платформи. Перший Taycan вийде на ринок в 2019 році, і версія Cross Turismo навряд чи змусить себе довго чекати.