У шоу-каре SpeedKore Charger Evolution замаскувався Демон

В шоу-каре SpeedKore Charger Evolution замаскировался Демон

З оригінальним Чарджером півстолітньої давності цей зразок ріднить хіба що загальний дизайн і кілька деталей в шасі.

Тюнінг-ательє, щосили розгортаються на автошоу SEMA в Вегасі, часто радують глядачів відреставрованими масл-карами минулого з сучасними моторами під капотом. На перший погляд, перед нами саме такий випадок, та й назва моделі вводить в оману: 1970 Dodge Charger «Evolution». Але ательє SpeedKore побудувало цю «Еволюцію» на власній сталевій рамі, забезпечило алюмінієвим підлогою і зовнішніми панелями з вуглепластика і алюмінію, що повторюють лінії історичного прообразу. До речі, важить купе менше 1,45 т.

Всього за кілька днів до відкриття виставки SEMA компанія SpeedKore заявила про завершення автомобіля і останньої стадії підготовки: тестах на стенді і дорогах, тонкій настройці силової установки і гоночних амортизаторів Penske.

Двигун Еволюції запозичений у купе Dodge Challenger SRT Demon, що означає компресорну «вісімку» 6.2, яка додатково була модифікована Спидкором. Тут перероблені впускні і випускні колектори, встановлено інші паливні форсунки, привідні шківи і система мастила з сухим картером. Віддача складає 979 л. с., а тяга йде на задню вісь через шестиступінчасту «механіку» Tremec T-56. Під стати силового агрегату і ковані колеса HRE, і гальмівні супорти Brembo (шестипоршневі спереду і чотирьох – ззаду), і шини Michelin Pilot Sport Cup 2.