Седан Ford Ka Urban Warrior попросить у глядачів підтримки

Седан Ford Ka Urban Warrior попросит у зрителей поддержки

Універсали підвищеної прохідності нас не дивують, до хэтчбекам ми звикли, а ось седани — рідкість. Загалом, перед нами бюджетний аналог Volvo S60 Cross Country або, скажімо, седана Vesta Cross.

З восьмого по вісімнадцятого листопада в Сан-Паулу пройде автосалон, на якому компанія Ford запропонує широкій публіці оцінити прототип седана підвищеної прохідності Ka Urban Warrior. Він заснований на серійної моделі Ka Sedan (довжина — 4275 мм, база — 2490 мм) і відрізняється пластиковим обвісом по периметру, розширеними колісними арками, сріблястими вставками в бамперах, а до того ж збільшеним кліренсом. Якщо судити по родинному крос-хетч, надбавка повинна становити 23 мм. Хіба що рейлінгів тут не вистачає (у хетчбека вони є).

В оснащення моделі входять 15-дюймові легкосплавні колісні диски, мультимедійний комплекс SYNC 3 з ємнісним сенсорним дисплеєм на 6,5 дюймів, система стабілізації і трекшн-контроль, помічник старту в гору, шкіряна обробка сидінь, шість подушок безпеки, камера заднього виду і задні датчики паркування.

Седан Ford Ka Urban Warrior попросит у зрителей поддержки

Версія Warrior йде по стопах піднесеного бразильського хетчбека Ka FreeStyle (в Європі є аналог Ka+ Active). Кажуть, багато бразильці в шоу-румах Форда, побачивши цей хетчбек, запитували у продавців: «А точно такого ж седана немає?», але седан Ka в Бразилії поки є тільки звичайний, «низький».

За інформацією видання Autos Segredos, підведений седан Ka оснащений битопливным мотором 1.5 TiVCT Flex з віддачею 128 л. с. і 153 Н•м на бензині і 136 л. с. (158 Н•м) на етанолі. Все точно як у чотирьохдверного Ka із звичайним кліренсом. Якщо слідувати йому, то на «Міському воїна» ще повинен бути вибір між п’ятиступінчастою «механікою» і шестиступінчастим «автоматом». (Привід — тільки передній.)

Седан Ford Ka Urban Warrior попросит у зрителей поддержки

Представлена журналістам версія показує на одометрі більше 13 000 км, а значить, компанія вже проводила тестування машини, і запуск її на конвеєр — швидше питання «політичного рішення», ніж техніки.

А ось літровий 85-сильний мотор, початковий для «просто седана», тут навряд чи з’явиться, адже позашляхова варіація малюка Ka підноситься як більш просунута. Аналогічна історія з хетчбеком Ka FreeStyle — він може бути тільки півторалітровим. Всюдихідний хетч, до речі, на бразильському ринку коштує від 63 990 реалів (1,13 млн рублів) за версію 1.5 з «механікою» і від 68 490 (1,2 млн рублів) за 1.5 з «автоматом». Приблизно ті ж ціни можуть бути у піднесеного седана (зауважимо, загальний рівень цін на автомобілі в Бразилії, якщо перевести на наші гроші, — досить високий). Якщо публіка попросить, поставити цю машину на потік праці не складе.