Передсерійний позашляховик Land Rover Defender викрито компанією

Предсерийный внедорожник Land Rover Defender разоблачён компанией

«Програма Дефендер йде успішно і досягла вражаючої стадії розвитку», — прокоментувала компанія серію кадрів на своїй сторінці у Фейсбуці. Цікаво, що незабаром цей контент був прихований.

Компанія Jaguar Land Rover розповсюдила перші знімки закамуфльованого позашляховика Defender нового покоління. Раніше ми бачили лише тестовий «мул» з новими агрегатами, накритими серйозно перекроєним кузовом від Рейндж Ровера Sport. Тепер машина отримала власну оригінальну оболонку.

Предсерийный внедорожник Land Rover Defender разоблачён компанией

Частина різких граней можна списати на камуфляжні накладки, та все ж модель буде «прямокутно-квадратної». Про концепти DC100/DC100 Sport семирічної давності можна остаточно забути. Там спостерігалася явна спроба згладити всі кути.

Як ми вже говорили, новий Defender залишить у минулому раму і перейде на конструкцію з несучим кузовом і незалежними підвісками. По частині шасі тут можна чекати сильного схожості з Discovery і Рейндж Ровер, а за частиною силових установок — орієнтуватися практично на всю внедорожную лінійку JLR, від Эвока до Ягуара F-Pace. Стало бути, чекаємо тут дизельні та бензинові модульні «инжениумы». Обов’язково з’явиться і гібрид з зарядкою від розетки. Що стосується кузова, то тут, як і раніше, будуть випускатися довга і коротка версії.

Предсерийный внедорожник Land Rover Defender разоблачён компанией

Машині ще чекають тести в умовах низьких і високих температур, зокрема, за полярним колом і в Долині смерті.

На Паризькому автосалоні головний комерційний директор компанії Land Rover Фелікс Браутигэм і керуючий директор з Великобританії Раудон Гловер заявили, що проект знаходиться на стадії попередньої збірки. Отже, всі ключові технічні компоненти на місці і залишається фінальна доведення, а також налагодження серійного випуску. Браутигэм також додав, що на нинішньому тижні було зібрано чотири пілотних зразка для дорожніх випробувань.

Предсерийный внедорожник Land Rover Defender разоблачён компанией

Незважаючи на радикальну зміну платформи (зверніть увагу на багаторичажка ззаду), інженери вважають, що можуть забезпечити новинці видатні характеристики на бездоріжжі. Звідси кілька амбітний слоган на борту «Безумовно кращий 4×4».

Нагадаємо, що попередній Defender завершив свою кар’єру в січні 2016-го. Правда, в січні 2018-го позашляховик ненадовго повернувся у вигляді лімітованого видання з мотором V8. Новий автомобіль буде розсекречений в 2019 році, а його продажі стартують, за попередніми даними, в 2020-м.