Паркетники Mini Countryman вирушать на сервіс з-за кожуха

Паркетники Mini Countryman отправятся на сервис из-за кожуха

Кантримены побували на ремонті зовсім недавно, в липні: датчик коленвала виявився бракованим. А до цього відгук був аж у 2012 році.

Завод-виробник натурально забув встановити захисний кожух на паливний насос високого тиску. При серйозному фронтальному ударі насос може бути пошкоджено, що загрожує витоком палива і його загорянням. Глобальна відклична кампанія в Росії торкнулася 467 кросоверів Mini Countryman, реалізованих з січня 2017-го по 2018 рік» (в інших країнах вказаний період червень-серпень). Перелік VIN-кодів виклав Росстандарт.

Паркетники Mini Countryman отправятся на сервис из-за кожуха

Зарубіжні колеги уточнюють, що озиваються тільки паркетники з трициліндровим бензиновим двигуном 1.5 (індекс B38), який у нас видає 136 л. с., 220 Н•м.

Судячи з усього, проблему виявив сам завод, і ніяких інцидентів не зафіксовано. Цікаво, що на цей раз в Росії відгук почався раніше, ніж в Північній Америці, де під дію сервісної акції потрапили 9953 Кантримена і старт призначено на 15 жовтня. В Австралії до дилерів вирушать 537 машин, у Бразилії — 433, в Ірландії — 37.