Паркетник Ford Territory повідав про трансформації китайської моделі

Паркетник Ford Territory поведал о трансформации китайской модели

Кросовер отримав характерну для Фордів шестикутну решітку радіатора, світлодіодні фари і денні ходові вогні. Крім англійської імені, у машини є китайське: Ling jie (Лін Цзе, «ведучий/лідируючий сектор»), натяк на зростаючу популярність компактних паркетників.

Про моделі Ford Territory для китайського ринку ми встигли дізнатися майже все ще до того, як компанія розсекретила автомобіль. Тепер залишилося уточнити деякі деталі та подивитися на фірмові фотографії. Нагадаємо головне: до колишнього Territory (австралійському) нинішній не має ніякого відношення, оскільки є перелицьованим кросовером Jiangling Yusheng S330. Вважати його справжнім Фордом? Однозначної відповіді немає.

Паркетник Ford Territory поведал о трансформации китайской модели

Ззаду паркетник Territory набагато ближче до ісходнику S330, ніж на вигляді спереду. Тут майже нічого не змінилося (підправлено бампер і зовнішні секції ліхтарів з білих зроблені червоними). Нагадаємо також основні розміри: довжина, ширина, висота — 4580, 1936, 1674 мм, колісна база — 2716.

Автомобіль зберіг китайський мотор 1.5 T з безпосереднім уприскуванням, який у моделі Territory отримав традиційне ім’я наддувних фордівських агрегатів EcoBoost. Потужність його дорівнює 145 «коней», які призводять передню вісь через варіатор. Пізніше компанія пообіцяла побудувати варіант з 48-вольта мотором-генератором і «інші версії нової енергії» (очікуємо як мінімум, повний гібрид з зарядкою, а може бути, і електрокар).

Паркетник Ford Territory поведал о трансформации китайской модели

В автомобілі є цифрова панель приладів з трьома режимами, діагоналлю 10,25 дюйма і можливістю виведення картки, центральний сенсорний екран на 10,1 дюйма, вихід в Мережу через модуль 4G LTE, хот-спот Wi-Fi і бездротова зарядка для смартфонів, а також програми для віддаленого управління багатьма функціями машини з мобільника.

Кросовер оснащений фордовским комплексом Co-Pilot360 (адаптивний круїз-контроль, система попередження про зіткнення і автоматичне гальмування, моніторинг сліпих зон дзеркал, активний асистент паркування, круговий огляд). У вигляді опції запропонована панорамний дах з отвором 1224 х 714 мм. Інша цікава особливість: система розпізнавання голосу на базі хмарного сервісу, яка розуміє природну мова на декількох діалектах китайської. Вона дозволяє управляти мультимедійною системою, навігацією, онлайн-музикою, «кліматом», відкривати та закривати вікна і панорамний люк.

Паркетник Ford Territory поведал о трансформации китайской модели

Передні сидіння паркетника оснащені підігрівом і вентиляцією, є світлодіодне навколишнє освітлення.

Компанія повідомила, що до 2025 року має намір представити в Китаї 50 нових моделей, у тому числі 15 гібридів і електрокарів. У цій експансії явно не обійдеться без допомоги китайських партнерів Форда, тієї ж корпорації Jiangling Motors (JMC), а ще фірми Changan і нового, тільки що анонсованого СП Zhongtai Ford (воно займеться виключно електромобілями). Проте неправильно було б вважати Territory простим продуктом бедж-інжинірингу. Розробники розповіли, що перетворенням Цзянлина в Ford займалася не лише фірма JMC, але і дослідні відділення Форда в Мельбурні і Нанкіні, а понад 270 передсерійних зразків Territory відкатали на випробуваннях понад 6,8 млн км.