Марка Chery зробила головним дизайнером вихідця з Мазди

Марка Chery сделала главным дизайнером выходца из Мазды

Призначенця 55 років. Закінчивши університет Ковентрі, Райс у 1986 році влаштувався в Opel. Потім шлях пролягав через Italdesign, IDE.A Institute, Ford і Saab, поки в 1995-му не привів у Мазду. Їй Кевін присвятив 10 років з перервою (2000-2013 рр.) на BMW, де довелося попрацювати над четвертою серією та «троячкою» F30–F35.

Британець Кевін Райс приєднався до компанії Chery Automobile в якості глобального шефа по дизайну і отримав статус віце-президента. До переходу до китайцям Кевін п’ять років очолював європейську дизайн-студію Мазди. Його вважають відповідальним за концепти Koeru і RX-Vision, серійні кросовер Mazda CX-3 і родстер MX-5, який приніс Райсу престижну премію Red Dot.

У марки Chery для нового стиліста заготовлена найважливіша місія. З січня 2019 року в повну силу запрацює перший європейський філіал компанії. Офіс Chery Europe GmbH розташувався в німецькому місті Раунхайм, неподалік від Франкфурта. В ідеалі він стане не просто дизайн-студією, а центром досліджень і розробок. Головне його завдання — просування бренду Exeed для «молодих прогресивних городян».

Марка Chery сделала главным дизайнером выходца из Мазды

Концепт Exeed LX, представлений минулої весни в Пекіні, ніби як вказав напрямок розвитку молодої марки, хоча на ділі виявився перелицьованим шоу-каром Tiggo Coupe.

Куди подівся попередній головний дизайнер Chery Стів Юм, незрозуміло. В кінці серпня він виступав на сцені автошоу в Ченду, а тепер його й слід прохолов. До речі, попередник Юма, Джеймс Хоуп, теж зник з інформаційного поля. Але є і «вижили біженці» з Chery: Хакан Саракоглу нещодавно знайшовся. У Кевіна Райса, щоб освоїтися на новому місці, часу буде небагато, оскільки Exeed збирається активно підкорювати Європу з 2020 року.