Кросовер Porsche Macan оновився в Європі і Росії

Кроссовер Porsche Macan обновился в Европе и России

На машині з’явилися нові світлодіодні фари, змінився малюнок бампера і розташування денних ходових вогнів.

Рестайлінговий кросовер Porsche Macan був розкритий ще влітку в Китаї. Європейська варіація, представлена на автошоу в Парижі, пішла по стопах версії для Піднебесної. І все ж не обійшлося без сюрпризу: німці оголосили про модернізацію «турбочетверки» 2.0. Вона отримала змінену форму камер згоряння і сажовий фільтр. Потужність такого мотора виявилася трохи нижче, ніж у попередньої версії (245 л. с. проти колишніх 252), а крутний момент зберігся (370 Н•м). Зміни спрямовані на зниження рівня викидів шкідливих речовин, з прицілом на більш жорсткі методики контролю.

Кроссовер Porsche Macan обновился в Европе и России

Світлова смуга між ліхтарями — тепер і в Європі. Форма вихлопних патрубків залежить від версії.

Динаміка початкового Макана не постраждала. Кросовер з тим же семиступінчастим «роботом» PDK набирає першу сотню за 6,7 c (зі спортпакетом, в режимі Sport Plus — 6,5 с). Трохи нижче стала максималка (тепер 225 км/год, було 229). Крім того, змінився витрата палива в змішаному циклі. Якщо раніше його перевіряли за стандартом NEDC, то тепер по більш складному WLTP, а далі проводиться перерахунок у NEDC. Компанія пояснює, що результат не аналогічний прямому вимірюванню за NEDC. Загалом, у графі «видаток» значилося 7,2–7,4 л/100 км, а тепер 8,1.

Кроссовер Porsche Macan обновился в Европе и России

Ми вже бачили такий інтер’єр в китайській версії. Основна візуальна зміна: збільшений з 7,2 до 10,9 дюйма центральний сенсорний екран зажадав перекомпонувати дефлектори вентиляції.

Поліпшений інтерфейс системи Porsche Communication Management з індивідуальною настройкою, як на Панамера і Кайене. У неї тепер за замовчуванням входять онлайн-навігація, підготовка для мобільного телефону, голосове керування, комплект Porsche Connect Plus з телефонним модулем LTE, слотом для SIM-карти, «хот-спотом» Wi-Fi, сервісами Porsche Connect і Тут Cloud. Додано додаток Offroad Precision для запису позашляхових поїздок. Крім того, на машину можна замовити іонізатор повітря і спортивне рульове колесо GT. Ще одна обновка: асистент руху в пробках, який прискорює і уповільнює автомобіль при русі на швидкостях до 60 км/год і при цьому допомагає утримувати її в смузі.

Кроссовер Porsche Macan обновился в Европе и России

Змінені настройки підвіски (заявлено більше задоволення від водіння при більшому комфорті), нові шини володіють поліпшеними зчіпними властивостями, в палітру кольорів кузова додані Mamba Green Metallic, Dolomit Silver Metallic, Miami Blue і Crayon (сірий).

Найпростіша версія Макана в Росії трохи подорожчала: вона оцінена в 3 729 000 (було від 3 512 000). Однак базова комплектація стала багатшою. До неї додано світлодіодні фари (у вигляді опції можлива адаптивна система управління світлом Porsche Dynamic Light System Plus), новий медіацентр PCM з онлайн-навігацією і функцією Connect Plus, а ще охоронна сигналізація з системою контролю салону. Замовлення на оновлені Маканы дилери вже приймають.