Компанія Mercedes-Benz поділилася «дорожньою картою» на 2019 рік

Компания Mercedes-Benz поделилась «дорожной картой» на 2019 год

Таємничий «восьмий компакт-кар» в списку — це кросовер Mercedes GLB. Він примкне до сімці, що складається з седана і хетчбека A-класу, B-класу, двох пятидверок CLA, кросовера GLA і, ймовірно, прийдешнього GLA Coupe. Воно з’являлося на аналогічному графіку в 2016-м.

У фінансовому звіті Даймлера за третій квартал виявився графік запуску нових та оновлених моделей Мерседеса на майбутній рік. Жодних шокуючих відкриттів він не приніс, оскільки розпорядок в значній мірі вже був відомий, але цікаві деталі. Приміром, ми бачимо, що наступний Mercedes CLA названий чотирьохдверним купе, хоча він буде не седаном, а ліфтбек. Універсал CLA Shooting Brake, всупереч побоюванням, отримає друге покоління.

Компания Mercedes-Benz поделилась «дорожной картой» на 2019 год

Паркетник GLE вже реформовано. Про електрокар EQC відомо все. Про батарейних фургонах eVito і eSprinter теж.

На світ вийде нова генерація позашляховика GLS, тоді як розкішний Mercedes-Maybach GLS, очевидно, доведеться зачекати. На жаль, в графіку відсутній «другий» GLA. Зате плановий рестайлінг наздожене кросовери GLC і GLC Coupe. Серйозним доопрацюванням піддасться «автобус» V-класу. Марка Smart модернізує свої електрокари, бути може, в останній раз.