Хетчбек Skoda Vision RS запропонував дискусію про дизайні

Хэтчбек Skoda Vision RS предложил дискуссию о дизайне

Ось як розміри новобранця виглядають у порівнянні з хэтчем Volkswagen Golf. Довжина — 4356 мм (+102), ширина — 1810 (+11), висота — 1431 (+2), колісна база — 2650 (+30 мм). Решітка набрана з вертикальних скибочок, діодна оптика, дзеркала завужені, дверні ручки висувні.

Про концепті Skoda Vision RS чехи все розповіли заздалегідь, залишивши наостанок можливість поглянути на машину живцем. Вона виробляє суперечливе враження, адже у нового шеф-дизайнера Олівера Штефані особливий погляд на Шкоду, за межами звичного образу. Здається, шоу-кар Vision X не дозволив художнику висловитися в повній мірі, а тут «душа розгорнулася»: трикутні фари, вуглець, кришталь, авангардизм… Адже перед нами «заряджений» гібрид в експериментальному декорі. Круто! Але роздягнений хетчбек на шпигунських фото виглядає скоріше сумно.

Хэтчбек Skoda Vision RS предложил дискуссию о дизайне

Оформлення корми гідно окремої дискусії. З даху визирає дивовижний спойлер, напис Skoda на п’ятій двері світиться. Ліхтарі з богемського скла «нагадують L, покладену набік». У центр кожного 20-дюймового колеса вставлений скляний логотип Шкоди.

Хэтчбек Skoda Vision RS предложил дискуссию о дизайне

Дороге вуглецеве волокно прямо-таки расплескалось по всьому салону, наповненого духом мінімалізму і автоспорту. Притому в інтер’єрі «домінують декоративні планки з кришталю», використовуються «веганські» матеріали і голосовий помічник Amazon Alexa.

В гібридну силову установку концепту входять бензинова «турбочетвірка» 1.5 (150 л. с.) електромотор (102 л. с.) і шестиступінчастий «робот» DSG. Сумарна потужність — 245 к. с. Машинка розмінює сотню за 7,1 с і досягає максимальних 210 км/ч. Батарея ємністю 13 кВт•год дозволяє проїхати на одній лише електротязі 70 км. За інсайдерськими даними, в серії цей хетч відродить ім’я Felicia, замінить собою і Rapid, і Rapid Spaceback. З бензинової гами новачкові виділять «трійку» 1.0 «четвірку» 1.5 (дизель під великим питанням). Поряд з гібридною буде чисто електрична спортверсия eRS. Чекаємо розвитку подій в 2019 році.