Гоночна версія купе Toyota Supra показала серійної деталі

Гоночная версия купе Toyota Supra показала детали серийной

Перед нами зовсім не той відірваний від життя концепт GR Supra Racing, за яким можна було вперше судити про зовнішність Супры. Зразок на знімках в новини (і у Великому плані) хизується майже серійними кузовом і салоном.

Спортивне купе Toyota Supra нового покоління повинно бути розсекречена лише в Детройті в січні. У всякому разі, така інсайдерська інформація. Компанія витримала дуже довгу паузу після прем’єри його найближчого родича, родстера BMW Z4. Але вже зараз ми можемо поглянути на машину набагато ближче.

Гоночная версия купе Toyota Supra показала детали серийной

Інтер’єр — головне відкриття. Повторення родстера, звичайно ж, немає, але «вуха» від різних BMW тут можна відшукати без праці.

Кнопки аудіосистеми порівняно з «зеткой» переїхали, однак їх набір по суті той же (трохи інше оформлення самих клавіш). Управління «кліматом» відрізняється від Z4, зате цей блок підозріло ідентичний декільком іншим BMW (подивіться хоча б на M2), хіба що хром по краю пропав. Джойстик «автомата» з кнопкою P під великий палець не повторює Z4, але дуже схожий за формою, скажімо, на селектор від X2 M35i. Кругляш мультимедійного комплексу на тунелі такий же, як у Z4, розташування кнопок навколо нього аналогічне, хіба що рельєф на поверхні кнопок «намальований» свій.

Гоночная версия купе Toyota Supra показала детали серийной

А тут — близький погляд на дифузор з вихлопними патрубками. В серії все буде дуже схожим.

На Супре, за попередніми даними, повинні з’явитися баварські «турбошестерка» 3.0 і «турбочетвірка» 2.0, суміщені з восьмиступінчастим «автоматом». Цікаво також, що для Супры заготовлена варіація з «механікою» . Точніше, вона технічно відпрацьована, на всяк випадок, але не прийнято ще рішення — пропонувати її на ринку. Так що перший час купе буде тільки двухпедальным.

Гоночная версия купе Toyota Supra показала детали серийной

Рядна «шістка» BMW без кришки і її парадне «вбрання» зі значком Тойоти, а також оптика стали надбанням фотографа. До речі, людина в гоночному костюмі — президент компанії Акіо Тойода, розписавшись на машині і моторі і навіть поводивший Супру по гоночній трасі.

Дякувати за чудову фотосесію слід фотографа, який побував в боксах Тойоти на Нюрбургринзі, де на минулих вихідних пройшов останній етап чемпіонату VLN. У чотиригодинний гонці в класі SP8T вперше брала участь і нова Supra. Звичайно, в гоночній варіації, однак досить близькою до серійної дорожньої. І хоча навіть піт-стопи команда виконувала всередині боксів (все ж для машини це було не стільки змагання, скільки тест в бойових умовах), настирливий фотограф проник туди. А адже компанія ніякої сторонньої зйомки не передбачала. Ну а ми отримали знімки безпосередньо від сміливця.