Бренд Volkswagen зробив стратегічним партнером Microsoft

Бренд Volkswagen сделал Microsoft стратегическим партнёром

У Майкрософта вже оформлена кооперація з альянсом Renault-Nissan-Mitsubishi. Крім того, налагоджено взаємодію з Фордом, плюс Microsoft виступає постачальником для багатьох брендів. Тим не менш великий постійний клієнт в особі Фольксвагена — справжній подарунок.

Більше п’яти мільйонів нових автомобілів марки Volkswagen з 2020 року будуть підключені до «Інтернету речей» завдяки «хмарі» Volkswagen Automotive Cloud, яке допоможе створити корпорація Microsoft. «Це стратегічне партнерство прискорить нашу цифрову трансформацію. Один з найбільших в світі автовиробників і компанія, що володіє унікальними технологічними знаннями, відмінно поєднуються. Разом ми будемо грати ключову роль у формуванні мобільності майбутнього», — заявив генеральний директор VW Герберт Дисс. «Провідні компанії планети працюють на платформі Microsoft, і ми дуже раді, що Volkswagen вибрав Microsoft», — зазначив глава софтверного гіганта Сатья Наделла.

Бренд Volkswagen сделал Microsoft стратегическим партнёром

Угода з Майкрософтом бачиться німцям вирішальним кроком у розвитку нової цифрової екосистеми» Volkswagen We. Заодно Microsoft надасть підтримку в організаційних питаннях, таких як управління персоналом і корпоративна культура.

Обіцяно, що на першому етапі обидві компанії розроблять технологічну основу для «всеосяжного промислового автомобільного хмари». Потім з’явиться платформа для всієї групи Volkswagen — ODP (One Digital Platform), з майкрософтовскими сервісами типу Azure IoT Edge, яка «значно спростить технічний ландшафт». Координувати спільні зусилля буде нова північноамериканська штаб-квартира. Вона розташується неподалік від офісу Майкрософта і прийме в штат до 300 інженерів.