Бос Bugatti вважав створення кросовера досить імовірним

Босс Bugatti посчитал создание кроссовера весьма вероятным

На автошоу в Парижі публіку потішив жартівливий Lego Bugatti, а ось глава компанії, розмірковуючи про нових секторах ринку, був цілком серйозний.

Новий президент Bugatti Стефан Вінкельман на автосалоні в Парижі заявив, що компанія розглядає можливість будівництва кросовера, в піку моделей Rolls-Royce Cullinan і Bentley Bentayga (Lamborghini Urus не згадується, але, очевидно, теж під прицілом). Раніше про потенційного SUV від Bugatti ходили лише чутки. Вперше бос марки підтвердив: подібна модель для мільярдерів цілком імовірна.

Босс Bugatti посчитал создание кроссовера весьма вероятным

Останнє творіння компанії — гіперкар Bugatti Divo, побратим Широна. Він не могутніше останнього і навіть не швидше (якщо говорити про максималці). Однак оригінальна оболонка і ряд коригувань по техніці, плюс тираж всього в 40 штук збільшили вартість удвічі (до п’яти мільйонів євро).

Босс Bugatti посчитал создание кроссовера весьма вероятным

Кросовер — зовсім не єдина потенційне розширення модельного ряду Bugatti. У компанії розглядаються різні автомобілі з різними шасі і двигунами.

«Бренд готовий до більшого. Мотор W16 лежить в основі марки зараз, але він не залишиться назавжди», — передає слова Вінкельмана Automotive News Europe. Бос також додав, що гібрид «може бути частиною майбутнього». Як тут не згадати зусилля всього концерну Volkswagen з електрифікації моделей, а також загадковий прототип, який може виявитися седаном Bugatti, та ще і на батареях.

Босс Bugatti посчитал создание кроссовера весьма вероятным

Від моделі Divo, коли вона ще тільки була анонсована, багато чекали куди більшого відходу від канонів, але все одно вийшло середньомоторне купе. Такі фантазії, як Divo Shooting Brake з переднім розташуванням двигуна, залишаються на совісті сторонніх ілюстраторів.

Вінкельман згадав, що компанію раніше не раз критикували за шалені вкладення з боку материнського концерну, які виливалися в видатну, але всього одну модель. З розширенням гами автомобілів Bugatti повинна стати економічно життєздатною, сказав Стефан в Парижі. А це означає, що шлях, по якому вже пішли Bentley, Lamborghini і Rolls-Royce. Нагадаємо також, що навіть компанія Ferrari, довго і несамовито открещивавшаяся від паркетників, тепер захоплено будує таку модель. Крім того, кросовери точно з’являться у марок Lotus і Aston Martin.