Японцям запропоновано хетчбек Nissan Note e-Power Nismo S

Японцам предложен хэтчбек Nissan Note e-Power Nismo S

Зовні виконання Nismo S відрізняється від Nismo саме літерою S на решітці і кормі. Агресивний обвіс і світлодіодна оптика в версій однакові. Гібрид ідентифікується по шильдіку e-Power.

У покупця хетчбека Nissan Note в Японії від багатства вибору міг би вибухнути мозок. Можна взяти просто бензиновий Note, версію Nismo або Nismo S, гібрид e-Power, варіацію e-Power Nismo і, нарешті, варіант e-Power Nismo S. Причому це сильно спрощена ієрархія, оскільки в неї не включені модифікації типу Medalist X Four, e-Power Autech Sport Spec, X Dig-S і так далі. Ми б і раді у всьому розібратися, але коли ієрогліфи приправлені штуковинами начебто EM57-N2+HR12DE… Максимальна віддача хетча Note e-Power Nismo S — 136 л. с., 320 Н•м, що на 25% більше, ніж у стандартного гібрида.

Японцам предложен хэтчбек Nissan Note e-Power Nismo S

Ціна варіанти e-Power Nismo S — 2 671 920 ієн (1,55 млн рублів). Гібрид e-Power Nismo пропонується за 2 488 320 (1,4 млн). Бензиновий Note Nismo S оцінюється в 2 328 480 (1,35 млн), Note Nismo — 2 122 200 (1,2 млн). Самий звичайний хетч коштує від 1 421 280 (827 тисяч).

Японцам предложен хэтчбек Nissan Note e-Power Nismo S

Спортивні сидіння оброблені замшею з червоною прострочуванням і логотипом Nismo. Алюмінієві накладки передбачені не тільки на педалі, але і на майданчику для відпочинку ноги.

Нагадаємо, що в установці e-Power бензиновий двигун 1.2 служить генератором для підзарядки батареї. У «еске» потужність ДВЗ збільшена на чотири сили (83). Електромотор, раскручивающий передні колеса, додав 27 л. с. Компанія Nissan повідомляє, що система e-Power допомогла Ноута стати в Японії лідером за кількістю зареєстрованих автомобілів, за перші шість місяців 2018 року. Популярнішим тільки кей-кари.