В Індії дозрів компактний кросовер Nissan Kicks для Росії

В Индии созрел компактный кроссовер Nissan Kicks для России

Слабка деталізація не дає провести порівняльний аналіз. Решітка V-motion, фари, лінія скління, виштамповки — як у глобального Кіксування. Явною відмінністю «нашого» поки що можна назвати лише бампери і завужені ліхтарі.

Філія Nissan India почав рекламувати компакт Nissan Kicks, ніби це нова модель, хоча в Бразилії, Китаї, Малайзії та Мексиці її випуск налагоджено ще в 2016 році. Але в індійського Кіксування є ключова відмінність від глобального — він базується не на платформі Nissan V, а на «візку» B0 (Global Access), як Juke, Duster і Kaptur. Вона спрощує і здешевлює машину. Крім того, офіційні особи вже підтвердили, що Kicks B0 буде крупніше: близько 4,4 м в довжину проти 4295 мм Нам все це цікаво, оскільки саме такий варіант очікується в Росії.

В Индии созрел компактный кроссовер Nissan Kicks для России

Прототипи в легкому камуфляжі щосили катаються по індійським вулицями. Зауважимо, що в гамі глобального Кіксування присутні тільки бензинові двигуни 1.5 і 1.6. Потужність варіюється в межах 114-127 л. с. Альтернативою п’ятиступінчастою «механіці» служить варіатор Xtronic. Повного приводу немає.

В Индии созрел компактный кроссовер Nissan Kicks для России

У Латинській Америці (на фото Kicks для її ринку) за 2017 рік було реалізовано понад 58 000 примірників. «Кожна година продавалося 6,5 автомобіля, тобто по одній машині кожні 10 хвилин», — радіє Nissan. Приміром, у Бразилії модель коштує від 73 900 реалів (1,3 млн рублів), базова ціна в Аргентині — 602 700 песо (1,1 млн), в США — $17 990 (1,2 млн).

Індійські ЗМІ вважають, що Kicks в їх лінійці Ніссана займе позицію над Terrano, як «більш преміальний продукт. Киксу пророкують бензиновий мотор 1.5 (106 к. с., 142 Н•м) і дизель 1.5 (110 л. с., 240 Н•м), «механіку» на п’ять сходинок і варіатор. Точно так же оснащується тамтешній Captur, а нам слід поглянути на свій Kaptur з базовою «четвіркою» 1.6 (114 к. с., 156 Н•м) і так далі. Прем’єра Кіксування в Індії відбудеться до кінця року, а продажі почнуться в січні 2019-го. Головним конкурентом виступає Hyundai Creta, і цим все сказано.