Седан Maserati Ghibli нагадав про себе версією Ribelle

Седан Maserati Ghibli напомнил о себе версией Ribelle

Ексклюзивний вигляд доповнюють 19-дюймові легкосплавні диски Proteo з лазерним гравіруванням, за якими видніються червоні гальмівні супорти.

З італійської слово Ribelle перекладається як «повстанець», «бунтівник», «бойовик». Проте спеціальне видання седана Maserati Ghibli, яке вийде тиражем у 200 примірників, нічого бунтарського не пропонує. Головне тут — вишуканий «колір слюди» Nero Ribelle. На контрасті з чорним «металік» грають червоні деталі. Негусто. Втім, компанія всього лише хоче підкреслити важливість Ghibli в своєму асортименті».

Седан Maserati Ghibli напомнил о себе версией Ribelle

Двоколірна шкіряна обробка з контрастною прострочуванням доступна виключно для цього видання. Хромована алюмінієва табличка з тризубом і логотипом Ribelle прикрашає центральний тунель.

Пакет опцій Ribelle Plus принесе потовщені заради кращої тепло – і шумоізоляції скла, адаптивні матричні фари Matrix, преміальну аудіосистему Harman Kardon і люк у даху. Для перетворення в Ribelle потужність трилітрового «битурбошестеркой» (275, 350, 430 к. с.) значення не має. З жовтня спецверсія з’явиться у продажу на ринках EMEA (Європа, включаючи Росію, Близький Схід і Африка). Цін поки немає, але ми відправили запит.