Позашляховики Уаз будуть підкорювати Європу через Італію

Внедорожники УАЗа будут покорять Европу через Италию

У Росії Пікап пропонується з «експортним» мотором 2.7 (135 к. с., 217 Н•м), але харчується він тільки бензином. Газобалонне обладнання від італійської фірми Lovato буде ставитися на машини вже в Європі. У скільки євро оцінений Пікап, поки невідомо. Рублевий діапазон— 749 000-1 100 000.

Представники міністерства транспорту Італії провели перевірку Ульяновського автозаводу і переконалися, що процеси виробництва і якість продукції відповідають вимогам до імпорту в країни Євросоюзу. В результаті УАЗ отримав сертифікат на свій Пікап і може експортувати цей позашляховик в будь-якій кількості. До відправки в Італії готується перша партія з 1000 машин з битопливным двигуном ЗМЗ 2.7 (бензин та скраплений газ), що відповідають еконормам Євро-6. Наступними, по ідеї, повинні бути сертифіковані Патріот і Профі.

Внедорожники УАЗа будут покорять Европу через Италию

Взаємовідносини УАЗа з Італією почалися ще в радянські часи. Чималий внесок у це внесли брати Луїджі і Філіппо Марторелли, чиї підготовлені уазики творили чудеса на ралі-рейдах, а самі вони займалися тюнінгом всюдиходів. Всього в країні було офіційно продано близько 13 000 машин, і ентузіасти організували фан-клуби УАЗа, які начебто живі донині.

На офіційному сайті UAZ Italy представлена вся актуальна модельна лінійка, включаючи minibus Bukhanka, проте ціни не вказані. Бізнес-інтереси ульяновців представляє C & P Motor Group зі штаб-квартирою в місті Ашано. Судячи за повідомленнями місцевих ЗМІ, менеджера з розвитку дилерської мережі звуть Никодемо Феррарі. Перелік дилерів проте відсутня. Про «повернення УАЗа в Італію» кілька профільних ресурсів писали в березні цього року, жартома називаючи шанувальників бренду «людьми з червоною зіркою, вытатуированной на серце». На закінчення відзначимо, що УАЗ планує експансію не тільки в ЄС, але і в Китаї.