Позашляховик Lada 4×4 покращився в дрібницях

Внедорожник Lada 4x4 улучшился в мелочах

Виконання Urban (566 від 900 рублів, +30 000 до дореформеної машини) отримало опціональні двоколірні (чорний з срібним) колісні диски «Грізлі».

Заслужена модель Lada 4×4 пережила чергове оновлення. Всупереч очікуванням, перекроювати носову частину під фірмовий «ікс-фейс» шеф-дизайнер компанії Стів Маттін не став. Класика залишилася класикою, тільки в який раз збагатилася опціями та отримала кілька дрібних стилістичних поліпшень. Так, компанія рапортує про приборку з чорно-помаранчевої графікою на всіх моделях 4×4, очевидно, зробленої за мотивами шкал на ювілейної версії 40th Anniversary.

Внедорожник Lada 4x4 улучшился в мелочах

Концепт 4×4 Vision, нещодавно показаний у Москві, віщує зовнішність наступного Ниви (використовуємо історичне ім’я). Серійна 4х4 переїде на платформу нового Дастера. Задня вісь, швидше за все, буде підключатися муфтою, але на Вазі не залишили ідеї створити постійний повний привід і імплантувати його в реношную «візок».

П’ятидверна варіація Лади 4×4 обзавелася новою комплектацією Black Edition (598 від 900 рублів). Вона означає кондиціонер, дзеркала з електроприводом і обігрівом, поліпшену віброізоляцію (моторний щит, двері, боковини і підлогу отримали додаткові віброгасильні прокладки), а також чорний колір кузова «Пантера» і чорні литі колісні диски на 16 дюймів. Підігрів і електрорегулювання зовнішніх дзеркал, раніше зустрічалися лише на Урбані, тепер поширені і на комплектацію Luxe (від 522 900, +7000 до дореформеної версії). Заодно на Люксі помінявся дизайн колісних дисків.