Нові Мерседеси будуть вивчати статистику злочинів

Новые Мерседесы будут изучать статистику преступлений

Поки безіменна функція стане додатком для інтерфейсу MBUX, який пошириться по всій модельній лінійці. Їм вже оснащуються A-Class, G-ваген, GLE і електричний EQC.

Розробник софту для Мерседеса Маркус Эхманн розповів австралійському виданню Drive.com.au, що його компанія створює в США додаток, що оцінює безпеку паркування в певному районі. Для цього система зв’язується з базою поліції і аналізує статистику злочинів (вандалізм, крадіжки, розбійні напади) за останні тижні. В результаті водій бачить на карті навігатора зони, розфарбовані на принципом світлофора: в «зеленому» місці можна залишити машину не замислюючись, «жовте» пов’язане з ризиками, з «червоного» краще забратися подобру-здорові.

Паралельна новину. На виставці RehaCare в Дюссельдорфі Mercedes-Benz представив касетний підйомник F6 і сидіння Slider для водіїв з обмеженими можливостями. Вперше це обладнання стало заводським: воно встановлюється в Штутгарті на мінівени V-класу.

Творці підкреслюють: програмі можна буде довіряти, оскільки вона ґрунтується на «поточних і актуальних даних», а не на квартальних або річних звітах поліції. Ясна річ, система зможе працювати тільки в регіонах, де інформація про криміногенну обстановку знаходиться у відкритому доступі. Наприклад, випробування в Сіетлі пройшли успішно. Терміни виходу програми не позначені. Зауважимо, що подібну технологію вже запатентували Über і Microsoft.