Кросовер Seat Tarraco вперше показав себе на бездоріжжі

Кроссовер Seat Tarraco впервые показал себя на бездорожье

У позашляхових покатушки на прототипі брали участь журналісти, які дізналися, що довжина Tarraco — 4735 мм, колісна база — 2787. Для порівняння дані родичів: Skoda Kodiaq — 4697, 2791 мм, Volkswagen Tiguan Allspace — 4701, 2790 мм Загальна: найбільша довжина при найменшій базі.

Локальна прем’єра моделі Seat Tarraco пройде 18 вересня в іспанському місті Таррагона, стародавнє ім’я якого отримав новобранець. Потім кросовер відправиться на Паризьке автошоу, яке відкривається четвертого жовтня. Щоб скрасити очікування, компанія SEAT продемонструвала, як машина справляється з 70-процентним підйомом і рухом при поперечному нахилі в 85%. Звичайно ж, вона справляється легко. Для з’їзду з асфальту передбачені підключається повний привід, кілька режимів і асистентів.

Кроссовер Seat Tarraco впервые показал себя на бездорожье

У число нових помічників увійшов Rollover Assist, що «в разі гіпотетичного перекидання» розблокує двері, глушить двигун і активує сигнал виклику екстрених служб.

За кермом — Стефан Илиевич, інженер технічного центру Сеата. Все, що він говорить, можна узагальнити однією фразою: «Tarraco вражає».

Іноземні колеги, поездившие на прототипі, повідомляють, що у Tarraco є два бензинових і стільки ж дизельних варіантів. Базовою вважається «турбочетвірка» 1.5 TSI (150 л. с., 250 Н•м), слідом йде мотор 2.0 TSI (190 л. с., 420 Н•м), а зі «сторони солярки» виступають агрегати 2.0 TDI потужністю, знову ж таки, 150 і 190 сил (340 і 400 Н•м). Вибір коробок — шестиступінчаста «механіка» або семідіапазонний «робот». Найздібніший бензиновий Tarraco ніби як розмінює сотню за вісім секунд і досягає 211 км/ч.