Кросовер Kia Telluride дебютував у вигляді позашляховика

Кроссовер Kia Telluride дебютировал в обличье внедорожника

Телурид — місто в Колорадо, але Telluride став ковбоєм з Техасу. «Виною» тому шноркель, кенгурятник з фарами, капот на шкіряних ремінцях, вбудована лебідка, запаска «на спині», сходи, позашляхові шини розмірності 265/50 R20. Обгорнуті шкірою дверні ручки і бічні дзеркала.

Несподіваний публічний дебют кросовера Kia Telluride на Нью-Йоркській тижні моди приніс мінімум офіційної інформації. Підтверджено, що світова прем’єра флагманської моделі KIA відбудеться в січні 2019 року на Детройтському мотор-шоу. Версія для ринку США отримає двигун V6 і буде проводитися у Вест-Пойнті, штат Джорджія. Поки на цьому все. Розглядаючи машину, слід пам’ятати, що перед нами, по суті, концепт, виконаний в стилі техаського ранчо», та химерна атрибутика всюдихода не робить Telluride таким.

Кроссовер Kia Telluride дебютировал в обличье внедорожника

І концепт, і серійний Telluride проектував один і той же дизайн-центр KDCA в Каліфорнії. Прикрасити машину до показу допоміг американський модельєр Брендон Максвелл, який оформив її в стилі своєї колекції Spring Summer 2019: Texas. Кольором кузова кросовер повторює шоу-кар.

Кроссовер Kia Telluride дебютировал в обличье внедорожника

В інтер’єрі, обробленому натуральними деревом і шкірою, а також алюмінієм, помітні натяки на старий позашляховик Mohave, який Telluride збирається замінити. Наприклад, рулі у моделей однакові. Але набагато більше схожості тут з салоном нового Hyundai Santa Fe.

Передбачається, що американський Telluride отримає мотор V6 3.3, який в атмосферному варіанті видає 294 к. с. на Sorento і 370 «турбованих» сил на Стингере. У восьмиступенчатого «автомата» альтернативи не буде. У появі гібридної версії, як у концепту, можна не сумніватися. Цікаво, чи встигне Hyundai доробити до Детройту свій Palisade, про дизайні якого на початку літа розповідав прототип Grandmaster.