Виробництво седана Nissan Almera в Росії завершиться восени

Производство седана Nissan Almera в России завершится осенью

Четырехдверка оснащується у нас тільки атмосферної бензиновою «четвіркою» 1.6 (102 л. с., 145 Н•м), п’ятиступінчастою «механікою» і чотирьохдіапазонним «автоматом». Привід, само собою, виключно передній. «У базі» немає ні кондиціонера, ні «музики», а ESP відсутній у моделі геть.

Компанія Nissan офіційно оголосила, що випуск седанів Almera на Автовазі завершиться у жовтні. Якщо попит залишиться на нинішньому рівні, складських запасів повинно вистачити до весни 2019 року. Збірка Альмера в Тольятті стартувала у 2013-м. При виході на ринок седан був чи не найбільш доступною іномаркою в сегменті. Нині він безнадійно застарів, а коштує від 667 000 рублів… Ніссанівці кажуть, що сконцентруються на кросоверах та позашляховиках, але можливість введення нових моделей не коментують.

Производство седана Nissan Almera в России завершится осенью

За чутками, головним претендентом на осбожденное Альмерой місце вважається компакт Nissan Kicks. На ринку США він скоро замінить Juke, а в Індії його ось-ось переведуть на платформу B0, що обіцяє вигоду від уніфікації з Дастером і Каптюром. Також цікавим варіантом бачиться семимісний позашляховик Nissan Terra, який почали збирати в Таїланді.

Інший седан Sentra, в кінці 2017-го покинув нас разом з кросовером Pathfinder. Ще раніше пішли Teana і хетчбек Tiida. Виходить, що восени лінійка Ніссана в Росії скоротиться до шести моделей, чого не так вже мало. В ній залишаться паркетники Qashqai, Terrano, Juke, X-Trail, Murano, а також спорткупе GT-R.