У бюджетника Datsun GO з’явилася яскрава топ-версія Live

У бюджетника Datsun GO появилась яркая топ-версия Live

Нові решітка, фари і бампери після рестайлінгу доступні і стандартного хетч, а тут справа в акцентах. Лимонні шестикутники в решітці і колесах підтримані дверними молдингами і розвиненим спойлером на краю контрастною даху.

Молодіжний концепт Datsun GO Live, поданий рік тому в Індонезії на шоу GIIAS, отримав серійне втілення, чия прем’єра відбулася на тій же виставці. Тепер це найдорожчий варіант з ціною 135 млн рупій (591 000 рублів) за машинку з п’ятиступінчастою «механікою» і 150,5 млн (658 тисяч) за нещодавно дістався моделі варіатор X-Tronic. (Базовий хетч коштує від 103 млн, або 450 тисяч.) Індонезійці зможуть купити GO Live листопада. Тираж ніби обмежений.

У бюджетника Datsun GO появилась яркая топ-версия Live

Яскраво-жовті деталі на кшталт «захисту» бампера залишаться такими в будь-якому випадку, а колір кузова можна буде вибирати між чорним, білим, сріблястим і сірим. Особливим дизайном відрізняються 15-дюймові легкосплавні диски.

У бюджетника Datsun GO появилась яркая топ-версия Live

У салоні жовтими стали шкали приладів, екран тріп-комп’ютера, ремені безпеки і прострочка на сидіннях. Вставки «під вуглепластик» — ознака максимальній комплектації GO.

Трициліндровий бензиновий «атмосферник» 1.2 (68 або 78 к. с., 104 Н•м) альтернативи все ще не має, хоча дизель не завадив би. Як не дивно, оновлений Datsun GO з ниссанівським варіатором поки не добрався до Індії. Там його чекають в 2019 році, і продажі моделі досягли історичного мінімуму (розходиться близько 300 машин на місяць). За розрахунками маркетологів, версія Live привабить молодь, і оживе попит.