Субкомпакт Volkswagen T-Cross розповів про своє багажнику

Субкомпакт Volkswagen T-Cross рассказал о своём багажнике

Прем’єра паркетника відбудеться восени, але не на автошоу, а на власному заході компанії. В продаж у Європі машина надійде навесні 2019-го.

Слоган кросовера Volkswagen T-Cross I am more («Я щось більше»), за задумом авторів рекламної кампанії, повинен поділятися на додаткові «пояснення» (I am intuitive, I am safe, I am practical і так далі). Про практичності машини німці вирішили розповісти окремо, супроводивши технічну інформацію забавним роликом.

Багажник «ти-кросу» перевірили за допомогою своєї екіпіровки два хокеїста з професійного клубу Grizzlys Wolfsburg — Джефф Лайкенс і Армін Вурм.

Ще раніше було відомо: незважаючи на скромні розміри (довжина всього 4107 мм), T-Cross побалує власника пристойним обсягом під поклажу і хорошою трансформацією. Адже рухається в поздовжньому напрямку диван — рідкість в цьому сегменті. Тепер оприлюднено три ключові параметри. Багажник «ти-кросу» вміщатиме від 385 до 455 л в залежності від положення другого ряду або 1281 л при складеному дивані.

Субкомпакт Volkswagen T-Cross рассказал о своём багажнике

Другий ряд у «ти-кросі» розділений в пропорції 60:40 і при складанні формує майже рівна підлога (судячи по малюнках, з нахилом, але без сходинки на стику багажника і спинки). Переднє пасажирське крісло теж можна буде складати.

Число 455 (при п розкладці) компанія називає найкращим у класі, що все ж не коректно, адже субкомпакт Citroen C3 Aircross при зрушеному вперед дивані забезпечує 520 л. Але це все одно один з кращих параметрів. Скажімо, у спорідненій Ароны там тільки 400 л, але ж і вона обходить багатьох суперників.

Субкомпакт Volkswagen T-Cross рассказал о своём багажнике

Максимальний обсяг в 1281 л — це майже рекорд класу. У Сітроена C3 Aircross — 1289 л. Більше хіба що у «ти-року» (1290 л), але він найдовший з цих трьох (4234 мм) і однією ногою вже в наступному, компактному, сегменті.

У будь-якому випадку, для свого класу паркетник і правда вийде практичним. Між тим німці підтвердили моторну гамму «ти-кросу» майже повністю. Її ми раніше прогнозували, просто виходячи з оснащення побратимів по концерну. Виявилося, це будуть літровий бензиновий агрегат на 95 і 115 сил, плюс «полторашка» на 150 «коней» і дизель 1.6, але тільки в одній версії по форсировке (95 к. с.). Привід у всіх варіаціях — тільки передній.