Спорткар Acura NSX збагатився для нового модельного року

Спорткар Acura NSX обогатился для нового модельного года

Новий колір кузова Thermal Orange Pearl, як і інші кольори для моделі, названий на честь гоночної траси. Цього разу — Thermal Raceway в Каліфорнії. У тон до нього можна замовити помаранчеві гальмівні супорти. «Тепер ви не втратите свій NSX на парковці», — жартують американські колеги.

З моменту дебюту «другий» Акури NSX минуло три роки. Прийшла пора щось оновити. Інженери модифікували шасі: поставили більш великі стабілізатори (жорсткість зросла на 26% спереду і 19% ззаду), переглянули розвал-сходження коліс, замінили задню ступицю. Був заново відкалібрований софт для блоку управління двигуном, активних амортизаторів і системи рульового управління. В результаті Acura NSX стала більш сприйнятливою до дій водія та проїжджає коло по трасі Suzuka на дві секунди швидше.

Спорткар Acura NSX обогатился для нового модельного года

Відтепер NSX їздить на нових шинах Continental SportContact 6, які були розроблені спеціально для нього. Їх склад і малюнок протектора краще для керованості, ніж властивості попередніх покришок SportContact 5P. При заїздах по треку рекомендується варіант Trofeo Pirelli P Zero R.

Спорткар Acura NSX обогатился для нового модельного года

Для обробки стала доступною полуанилиновая шкіра синього і червоного кольорів в поєднанні з алькантарою. Спортивні крісла, вважалися опцією за $1500, увійшли в стандартне оснащення. За аудіосистему ELS Studio більше не доведеться доплачувати $2800. Прикраса салону вуглеволокном коштує $3800.

Акуру NSX для 2019 модельного року можна впізнати по решітці: її центральний елемент був сріблястим, а тепер забарвлюється в колір кузова. Чорних глянсових поверхонь в екстер’єрі стало значно більше. Хоча багато опції (наприклад, датчики паркування, навігація, алюмінієві педалі) на суму в $4700 увійшли «базу», спорткар подорожчав на $1500 і оцінюється в $157 500 (10,6 млн рублів). Нагадаємо, що NSX наділений трехмоторной гібридною установкою Sport Hybrid SH-AWD (581 к. с., 644 Н•м) і девятиступенчатым «роботом», набирає 96,5 км/г за 2,7 с, розганяючись до 307 км/ч.