Родстер Ferrari 488 Pista Spider доповнив сімейство

Родстер Ferrari 488 Pista Spider дополнил семейство

Автомобіль був показаний на Конкурсі елегантності в Пеббл-Біч в рамках автомобільної тижня в Монтереї (Каліфорнія). Італійці особливо підкреслили, як сильно люблять в Штатах відкриті потужні моделі, бо, мовляв, прем’єра і пройшла за океаном.

Новинка по імені Ferrari 488 Pista Spider стала п’ятдесятої машиною з відкритим верхом в історії марки. Як ясно з позначення, перед нами комбінація раніше представлених версій базової 488-ї моделі: комфортного спайдера з жорстким доладним верхом і «зарядженої» закритої варіації по імені 488 Pista. Вийшов родстер з «приправами», роблять його цікавішим на треку.

Родстер Ferrari 488 Pista Spider дополнил семейство

Варіант Pista аеродинамічно досконаліше базового відкритого автомобіля. Це підкреслено і візуально: центральна контрастна смуга, розширюється до спойлера, немов повторює потік повітря.

Тут встановлений той же мотор 3.9 із віддачею в 720 к. с. і 770 Н•м, що і на купе Pista, самий потужний V8 серед агрегатів Ferrari, а також «Всесвітній двигун року». Суха маса «листівки» з урахуванням так званих «легких» опцій становить 1380 кг Це на 40 кг менше, ніж у звичайного родстера 488, хоча і на 100 кг більше, ніж важить Pista в закритому кузові.

Родстер Ferrari 488 Pista Spider дополнил семейство

Салон оброблений вуглепластиком і алькантарою. Заради зниження маси звичайні дверні ручки замінені на шкіряні петлі, а на підлозі м’які килимки поступилися місцем алюмінієвих пластин.

Співвідношення маси до потужності (близько 1,92 кг/л. с.) тут на 10% краще, ніж у версії «просто» Spider. Цікаво також, що розгін з нуля до сотні в точності збігається з прискоренням купе Pista і займає 2,85 з (на 0,15 швидше, ніж у 488 Spider). Набір двох сотень з місця вимагає рівно вісім секунд. Цей показник кращий, ніж у вихідного родстера, на 0,7 с. Купе з приставкою Pista, для порівняння, справляється за 7,6 с. А ось максималки у купе і родстера Pista ідентичні: 340 км/ч.

Родстер Ferrari 488 Pista Spider дополнил семейство

Довжина моделі дорівнює 4605 мм, ширина — 1975, висота — 1206, колісна база — 2650 мм Десятиспицеві 20-дюймові легкосплавні диски — з новим дизайном (цей малюнок не повторює жодного простий спайдер, ні Pista-купе). Опція: вуглепластикові колеса, які на 20% легше штатних.

Покращена розгінна динаміка підтримана і перенастроенным шасі, в якому, як і на купе Pista, впроваджена система Ferrari Dynamic Enhancer (FDE). Вона з високою точністю підлаштовує тиск в гальмівних контурах кожного колеса так, щоб навіть при русі в поворотах близько до межі зчеплення поведінка родстера залишалося інтуїтивно зрозумілим і передбачуваним. Ціну на модель 488 Pista Spider італійці не оголосили. Але відразу зрозуміло: ця версія стане найдорожчою в сімействі 488-х. А для тих, кому наддувний мотор V8 здається замалим, вже щосили готується інший автомобіль: у вересні має бути розсекречений дванадцятициліндровий суперкар Ferrari 812 Monza.