Родстер BMW Z4 розкрив свою неоднозначну зовнішність

Родстер BMW Z4 раскрыл свою неоднозначную внешность

Імовірно, навіть стандартна 265-сильна модифікація Z4 буде прискорюватися до сотні за 5,4–5,5 с. Адже більш важкий попередник BMW Z4 sDrive28i з турбомотором 2.0 (245 л. с., 350 Н•м) досягав 100 км/год за 5,6 с. Максимальну швидкість обмежить електроніка на 250 км/ч.

Відкриту двухдверку BMW Z4 третього покоління офіційно представлять в два етапи. В кінці серпня на заході Pebble Beach Concours d’elegance німці покажуть автомобіль. Проте всі технічні характеристики та список оснащення ми дізнаємося тільки в жовтні на Паризькому автосалоні. Але ще з’явився незапланований третій етап ― в Мережу потрапили знімки серійного родстера, який так ретельно приховували під камуфляжем. І якщо навіть в замаскованому вигляді соплатформенная Toyota Supra виглядає класно з будь-якої сторони, то про Z4 такого не скажеш. Передня частина вийшла неоднозначною. Хоча збоку і ззаду «зетка», що нагадує культовий BMW Z8, безперечно, хороша.

Родстер BMW Z4 раскрыл свою неоднозначную внешность

Бампер з великими повітрозабірниками і вертикальними розрізами з боків, чорна глянсова обробка грат радіатора з оригінальним малюнком ― перед нами топ-версія M40i. Вона і інші модифікації надійдуть у продаж в березні 2019 року.

Родстер BMW Z4 раскрыл свою неоднозначную внешность

У найдорожчому виконанні Z4 за замовчуванням оснастять підвіскою з адаптивними амортизаторами і укороченими пружинами і електроннокерованим блокуванням диференціала. Гальма ― чавунні з чотирьохпоршневими супортами спереду.

А якою буде новинка технікою, ми частково в курсі завдяки внутрішнім документом фірми ZF, який потрапив в Інтернет. Нагадаємо, базова модифікація отримає турбомотор 2.0 B48B20, що видає 265 сил (імовірно, 400 Н•м). Поки незрозуміло, чи буде в парі з «четвіркою» працювати ручна коробка передач, але точно буде восьмиступінчастий «автомат». Іншим версіям дістанеться наддувний шестициліндровий агрегат B58B30 об’ємом три літри. Ступенів форсування буде дві. У менш слабкому варіанті налічується 340 л. с., більш потужному ― 381. По крутному моменту в документі даних не було, але ми очікуємо віддачу 450 і 500 ньютон-метрів. В обох випадках тяга на задню вісь піде через «автомат».