Прототип батарейного кросовера Ford здивував пропорціями

Прототип батарейного кроссовера Ford удивил пропорциями

Ті, хто чекали від Форда свого роду «Mustang-кросовер», будуть розчаровані. З Мустангом цей паркетник буде споріднення хіба що схожа форма фар і решітки радіатора.

Рішення віддати історичний шильдик Mach 1 нового електричного кросовера було прийнято в багнети американською публікою. Ідею взяти позначення давніх спецсерій Мустанга, щоб перетворити їх у «електричку», не оцінили. Тепер керівництво Форда розповів, що помітив цю реакцію і буде думати, як діяти далі. Швидше за все, в серії батарейний паркетник отримає інше ім’я. Ну а поки його підбирають — подивимося на перші знімки прототипу.

Прототип батарейного кроссовера Ford удивил пропорциями

Безіменна модель нагадує Кугу/Escape нового покоління (нижній кадр), що викликало помилкові чутки про перетин по кузову. На ділі оболонки різні. У електрокара більше розміри, сильніше нахилене лобове, ніс — довший, вище та «квадратнее», не збігаються і двері, а від передньої до колеса — істотно більше відстань.

Про зв’язки майбутньої моделі з Мустангом говорили в самій компанії. Хоча одразу ж пояснювали, що мова йде не про технічну начинку, а про ідеологічну подібність (акцент на спортивні звички) і стилістики. Судячи по прототипу, спорідненість це притягнуто за вуха. Що, втім, зовсім не скасовує можливості появи на кросовері досить потужного електропривода і спортивних налаштувань шасі. А от кузов прототипу, ми вважаємо, є результат істотною перекроювання Куги минулого покоління (їй вже доводилося працювати так званим мулом). У всякому випадку, двері і скління дуже схожі, як і ліхтарі, а от вся передня частина — нова. Це ставить велике запитання: що ж у підсумку вийде у фордовцев.

Прототип батарейного кроссовера Ford удивил пропорциями

Вихлопна труба — муляж. Як і наклейки diesel fuel only на задніх крилах, вона повинна збити спостерігачів з пантелику. Під днищем видно корпус батареї, який у фіналі повинен бути прикритий порогами. Тимчасовий дифузор, прикручений болтами, приховує деталі підвіски.

За попередніми даними, оригінальний кросовер заснований на електрифікованій версії глобальної платформи С2, що дебютувала на «четвертому» Фокусі. Запас ходу на зарядці повинен скласти не менше 300 миль (483 км). Даних про потужності електромотора (а швидше, електромоторів) ще немає, зате прототип видав нам модель і розмірність шин: Michelin Primacy A/S 225/60 R18. Прем’єра автомобіля очікується в 2019-му, а початок продажів в 2020 році.