Підтверджений випуск родстера Lamborghini Aventador SVJ

Подтверждён выпуск родстера Lamborghini Aventador SVJ

Купе Superveloce Jota, або просто SVJ, є найшвидшим дорожнім авто на Північній петлі (6:44.97). Родстер навряд чи поїде бити рекорди, навіть для відкритих суперкарів. Але на всяк випадок запам’ятаємо: баркетта Radical SR8 LM в далекому 2009-му встановила планку 6:48.28.

У екстремальної версії моделі Lamborghini Huracan — Performante — є відкрита сестра, Huracan Spyder Performante. Минулий монстр на ім’я Aventador LP 750-4 SV всього через п’ять місяців після прем’єри отримав підтримку зі сторони моделі SuperVeloce Roadster. Чи продовжиться ця логіка у випадку з Авентадором SVJ? Так. З Каліфорнії надійшло непряме свідчення.

Подтверждён выпуск родстера Lamborghini Aventador SVJ

Орієнтуючись на історію SV, можна передбачити, що Aventador SVJ Roadster буде на 50 кг важче аналогічного купе. Навряд чи це сильно вплине на динаміку. Хіба що на 0,1 з виявиться гірше розгін до ста. У купе, нагадаємо, цей показник дорівнює 2,8 с, за що треба дякувати 770-сильний мотор V12 6.5 і суху масу в 1525 кг

Видання AutoGuide.com знайшло в Каліфорнійській комісії з повітряним ресурсів (CARB) внутрішній документ про сертифікацію чотирьох моделей Aventador: S Coupe, S Roadster, SVJ Coupe і SVJ Roadster. Про останньому сама компанія ще ніде не заявляла. Навіть на недавній презентації купе SVJ в Каліфорнії, в рамках Конкурсу елегантності в Пеббл-Біч, представники марки обійшли стороною питання про відкритої версії суперкара. І все ж де-небудь в грудні або січні 2019-го (наприклад, на шоу в Детройті) компанія розсекретить і такий варіант.