Паркетник Fiat 500X отримав змінену моторну гамму

Паркетник Fiat 500X получил изменённую моторную гамму

Вигляд 500X залежить від виконання: є всюдихідний Cross (зелений зразок на знімках в новини), міський Urban (синій) і проміжний City Cross (білий). Найяскравіша дизайнерська обновка — набір здвоєних З-образних діодних ходових вогнів, оточуючих фронтальну оптику.

Оновлений кросовер Fiat 500X, всупереч очікуванням, зберіг перевірений «атмосферник» 1.6 E-torQ (110 л. с., 152 Н•м), тільки модернізований під нові норми вихлопу. Однак у відставку відправлені наддувні агрегати 1.4 серії MultiAir. Замість них впроваджена лінійка бензинових турбомоторів Firefly, що відповідають стандарту Euro 6d-Temp. Молодший в родині: трициліндровий 1.0 (120 л. с. і 190 Н•м), поєднаний з шестиступінчастою «механікою», а старший — чотирициліндровий 1.3 (150 л. с., 270 Н•м), якому покладено шестиступінчастий «робот» DCT з подвійним зчепленням. Привід в обох варіантах передній.

Паркетник Fiat 500X получил изменённую моторную гамму

Ліхтарі з центральною вставкою у колір кузова — головна зміна ззаду, як на двох крос-версіях, так і міської. Хоча знавці моделі помітять, що і бампери теж були змінені.

Агрегати Firefly мають блоком циліндрів, відлитим з алюмінію під тиском, що є одним із чинників зниження маси (літровий варіант важить 93 кг). Також в цих моторах встановлені малоінерційний турбокомпресор з регулювальним клапаном, керованим електричним актуатором безпосереднє впорскування, а ще третє покоління системи зміни фаз і висоти підйому клапанів на впуску MultiAir III. Застосований тут і фільтр твердих частинок (GPF), поступово поширюється в індустрії серед бензинових моторів.

Паркетник Fiat 500X получил изменённую моторную гамму

Покращена мультимедійна система Uconnect HD LIVE з семидюймовим екраном високого дозволу, інтерфейсами Apple CarPlay і Android Auto, розпізнаванням голосу і опціональною навігацією TomTom 3D. Змінилися кермо, графіка спідометра і тахометра, оточуючих реконфигурируемый дисплей на 3,5 дюйма.

Дизелі MultiJet II залишилися на місці, але знову ж таки були доопрацьовані під Euro 6d-Temp. Всі отримали систему start/stop, всі обладнані фільтром твердих частинок і селективним нейтралізатором оксидів азоту SCR з уприскуванням рідини AdBlue. Як і раніше, дизелів три: 1.3 95 к. с., 200 Н•м, 1.6 на 120 л. с., 320 Н•м і 2.0 на 150 л. с., 350 Н•м. Майже всі потужності і моменти залишилися на колишньому рівні, тільки дволітровий додав десять «конячок» (до реформи було 140). Першого дизелю в пару призначена «механіка», другий передбачає вибір між «механікою» і «роботом», а третій, дволітровий, комплектується девятиступенчатым «автоматом» і повним приводом на додачу.

Паркетник Fiat 500X получил изменённую моторную гамму

У вигляді опції паркетник отримав повністю світлодіодні фари, які на 20% яскравіше ксенонових, колишніх топ-варіантом світла на дореформеному «п’ятисотому».

На додаток до вже наявних систем допомоги водієві впроваджені дві нові: камера, що зчитує дорожні знаки, і система Speed Advisor, яка за бажанням водія може обмежувати швидкість машини по цифрам на знаках. Обидва ці пристрої увійшли в базове оснащення всіх версій. Система попередження про виїзд із займаної смуги теж стала стандартної. Вона сигналізує про перетин розмітки, а також прикладає до керма додатковий момент в прагненні повернути автомобіль назад. Залежно від комплектації, на компактному Фіаті можна побачити контроль за сліпими зонами дзеркал і поперечним трафіком ззаду, автоматичні гальмування і переключення головного світла.

Було — стало

Паркетник Fiat 500X получил изменённую моторную гамму