Паркетник DFM AX7 змінився до невпізнання

Паркетник DFM AX7 изменился до неузнаваемости

Замість традиційного зростання в розмірах DFM AX7 скукожілся, ніби звільняючи простір для маневру умовних побратимів AX6 і AX8. Довжина — 4645 мм (-51), ширина — 1880 (+30), висота — 1690 (-22), — колісна база 2715 мм (+3). Схоже, нові тут всі панелі кузова.

У Росії він називається DFM AX7 і присутня на ринку лише рік. У Китаї цей середньорозмірний кросовер носить ім’я Dongfeng Fengshen AX7 і пропонується з 2014-го. Настав час для переходу в друге покоління. Повноцінна прем’єра відбудеться 10 серпня, а поки опубліковані одні лише фотографії. Що сказати, радикальні перетворення, модель просто не дізнатися. Досить імовірно, змінилася платформа, адже раніше DFM AX7 використовував «візок» від старої Хонди CR-V, а в альянсу в ходу архітектура CMF-D (McPherson і багаторичажка).

Паркетник DFM AX7 изменился до неузнаваемости

Зухвалі експерименти із зовнішністю почав молодший Dongfeng AX4. На щастя, «сімка» вийшла стриманіше. Китайські ЗМІ пишуть, що силові агрегати не змінилися. Це бензинові турбомотори 1.4 (150 л. с., 220 Н•м) і 1.6 (167 к. с., 245 Н•м) з шестиступінчастим «автоматом» Aisin.

Паркетник DFM AX7 изменился до неузнаваемости

Від колишнього інтер’єру залишилися, мабуть, тільки форма центрального тунелю і низ передній панелі. Приборка тепер цифрова, сенсорний дисплей по центру розташувався нижче, поруч з ним — «фортепіанна клавіатура. Матеріали обробки цікаво підібрані і пов’язані.

Перетворення паркетника AX7 — вершина айсберга. Кардинальні зміни чекають на всю компанію Dongfeng, про що вона красномовно заявила навесні концептом eπ. Головними цінностями бренду тепер вважаються якість, мудрість і гармонія. Почалася реалізація стратегії D139. В її назві «D» — це Dongfeng, «1» означає «один принцип Дунфэна», «3» — три великих проекти, «9» — дев’ять основних планів дій.

Принцип полягає в дотриманні головним цінностям, вони ж відображені в суті трьох проектів, наприклад, «Якісний Дунфен». Плани дій такі: чудові продукти, чудові послуги, чудове підприємство, інтелектуальне виробництво, розумні транспортні засоби, продумана мобільність, «зелена» і безпечна розробка, відкритість до кооперації, гармонійне і спільний розвиток.