Моделі Seat Arona і Ibiza отримали цифрову панель приладів

Модели Seat Arona и Ibiza получили цифровую приборку

Ароне і Ивисе покладено порівняно скромний екран, на 10,25 дюйма, як на хетчбек Volkswagen Polo і його сородиче седані Virtus.

Реконфігурована цифрова панель приладів продовжує поширення по бюджетних моделей концерну Volkswagen. Тільки недавно ми розповідали про додавання цієї опції на трьох Шкодах, а тепер фірма SEAT оголосила про появу прибирання Digital Cockpit на малюків Arona і Ibiza. (Це не перші Сеати з подібною функцією: на початку нинішнього року екран замість класичних стрілок іспанці подарували Атеке та Леону.)

Модели Seat Arona и Ibiza получили цифровую приборку

Повнокольорове зображення 1280 x 480 пікселів має дозвіл 133 точки на дюйм і частоту оновлення 75 Гц. Є три теми (Classic, Digital і Dynamic), а також налаштування виводу окремих параметрів і блоків (асистенти, навігація). Яскравість прибирання автоматично підлаштовується під зовнішнє освітлення.

Іспанці кажуть, що субкомпакт Arona чи не першим в сегменті отримав цифровий кокпіт. Першість навряд чи можна зарахувати, але таких прикладів дійсно мало, особливо враховуючи позиціонування Ароны як одного з найдоступніших кросоверів. Нагадаємо ще пару паркетників практично такого ж розміру з опціональним цифровим кокпітом: Volkswagen T-Roc і Audi Q2. Правда, у них приборка зроблена на основі дисплеїв побільше: 11,7 12,3 дюйма відповідно.