Марка Infiniti представить в Пеббл-Біч моторний концепт

Марка Infiniti представит в Пеббл-Бич проворный концепт

Крихітне скло, кермо, нагадує штурвал літака, несиметричне розташування єдиного крісла… Баркетта, судячи з тизера, вийде ефектна.

Концепт Infiniti Prototype 9, показаний на конкурсі елегантності в Пеббл-Біч у минулому році, був своєрідною інтерпретацією гоночних машин 1940-х, «спогадом» про те минулому, якого у марки не існувало. Безіменний поки автомобіль, підготовлений компанією для шоу нинішнього року, є поглядом у майбутнє. За визначенням фірми, це прояв бажання приносити радість водіння і захоплюючу продуктивність від електрифікованих силових агрегатів». Прем’єра машини відбудеться 23 серпня.

Марка Infiniti представит в Пеббл-Бич проворный концепт

Відкрита одномісна «сигара» Prototype 9 оснащувалася не особливо потужним електромотором (всього 120 кВт), але зате була дуже легкою (890 кг), а тому могла розганятися з нуля до сотні за 5,5 с.

Компанія називає нинішній шоу-кар першою роботою, виконаною під керівництвом Каріма Хабіба, нового виконавчого директора Infiniti по дизайну. Січневий концепт Q Inspiration вона не вважає. Адже той припав на перехідний період, коли Хабіб тільки-тільки освоювався в новій фірмі, а сам Inspiration, очевидно, був започаткований ще до Каріма.

Марка Infiniti представит в Пеббл-Бич проворный концепт

Концепт Q Inspiration був оснащений бензиновим мотором із змінним ступенем стиснення VC-Turbo. Однак у квітні нинішнього року фірма заявила, що саме Q Inspiration послужить «натхненням для нової електрифікованої платформи».

Марка Infiniti представит в Пеббл-Бич проворный концепт

В цьому році Infiniti в партнерстві з Motor Trend Group проведе в рамках автомобільної тижня в Пеббл-Біч принципово нове захід: Japanese Automotive Invitational. Воно відбудеться 25 і 26 серпня і представить глядачам як сучасні японські розробки, так і японську «класику», зокрема спорткари Datsun 1500 Roadster 1964 року, Toyota 2000GT 1966-го і Mazda Cosmo Sport 1970-го.

Про непраздном інтерес до електромобілів компанія заговорила ще в 2012-м, коли створила концепт Infiniti LE. А вже гібридами Infiniti займалася набагато раніше. З різних причин втілення цієї фантазії в серійну модель затягнулося. У січні 2018 року був оприлюднений план створення електричних і заряджаються від мережі гібридних Infiniti до 2021 року. Карім Хабіб каже, що новий концепт є фізичне втілення цих намірів і поєднує потужність і ефективність з веселим водінням». Чи буде в даному спорткарі працювати гібридна установка або чисто електрична — бос по дизайну не уточнив.