Компанія Tesla анонсувала загадкову машину мініатюрну

Компания Tesla анонсировала загадочную миниатюрную машину

Відразу після слів Маска пішли прогнози, що у Тесли може вийти щось схоже на Renault Twizy. Це не єдине пояснення.

Глава Тесли Ілон Маск здивував публіку заявою, що компанія працює над міні-каром. Взагалі-то, пост у Фейсбуці був відповіддю на питання користувача про можливу появу іграшкового паркетника Model X (так як Model S для дітей 3-8 років вже існує). Але Маск не відповів прямо, згадавши замість цього «міні-кар, який втиснется і дорослий». Знаючи манеру Ілона видавати сенсації за жарти, можна передбачити, що і тут не все так просто.

А це Tesla Model S for Kids від фірми Radio Flyer. Автомобільчик побудований в кооперації з Теслою, оснащений літієвою батареєю (Standard на 130 Вт•год або Long Range на 190 Вт•год), яка дуже швидко заряджається. Також є можливість гарячої заміни блоку. Початкова ціна машини становить $500.

Практично ніхто не повірив у серйозність боса Тесли, коли він заявив, що запустить родстер в космос. Посмішку викликав і анонс навесні 2013-го, що скоро з’явиться спосіб «зарядити» Теслу S швидше, ніж ви заправите бак звичайної машини (мова, виявилося, йшла про автоматичною гарячої заміни батареї). Здивування було за постом «Пробки зводять мене з розуму. Я побудую тоннелепроходческую машину і просто почну бурити». Але нічого із сказаного не було вимовлено просто так.

Компания Tesla анонсировала загадочную миниатюрную машину

Ще приклад несподіваної заяви Маска: «Створюємо олдскульний ресторан drive-in з роллерами на одній з нових станцій Supercharger в окрузі Лос-Анджелес». Маск і мережа ресторанів? Він жартує? З’ясовується, що ні: фірмою вже отримано дозвіл на будівництво ресторану в Санта-Моніці. Наступні пости говорять про те, що ця точка буде не єдиною.

Розшифрувати послання Ілон не став, змусивши послідовників гадати. Є шанс, що Маск мав на увазі електричну іграшку, але більшого розміру, так, що її могли б використовувати і дорослі. Однак є пояснення більш цікаві: одне-двомісний низькошвидкісний апарат типу Neighborhood Electric Vehicle (в залежності від законів того чи іншого штату вони можуть виїжджати на дороги) або карт на батареях, призначений для розваги і змагань на картодромах.