Компанія Hyundai змінила главу російського офісу

Компания Hyundai сменила главу российского офиса

Найближчий новобранець російської гами Hyundai — кросовер Santa Fe нового покоління буде продаватися у нас з бензиновим двигуном 2.4 потужністю 188 л. с. і шестиступінчастим «автоматом», а також з дизелем 2.2 (200 к. с.) з восьмидиапазонным «автоматом», всі версії з повним приводом.

З 8 серпня 2018 року посаду генерального директора компанії «Хенде Мотор СНД», дистриб’ютора марки в Росії, займе Хван Ки Ен, який змінить на цій посаді Иккюна Про, очолював представництво з листопада 2015-го. Попередник встиг майже повністю відіграти назад падіння продажів під час кризи ринку 2014-2015 років, а також посприяв запуску в нашій країні бренду Genesis. Хван Ки Ен закономірно має намір «зміцнити позиції» та виводити нові моделі».

Компания Hyundai сменила главу российского офиса

Хван Ки Ен, випускник факультету машинобудування університету Инха, прийшов до Hyundai Motor в 1992-му, відповідав за післяпродажне обслуговування і бізнес-аудит. У 2011 році став керівником відділу продажів на північноамериканському ринку в штаб-квартирі Hyundai, а з 2014 року очолював Hyundai Motor UK.

Компания Hyundai сменила главу российского офиса

За підсумками півріччя Hyundai займає в нашій країні третій рядок з 87 035 проданих нових машин (+23% до 2017-го), після Лади і родички KIA. Найбільш затребувана модель бренду, Solaris, в загальному заліку моделей займає четверту позицію (33 857 примірників, +3,4%).

На жаль, цих самих нових моделей в нинішньому році прибуло не так вже й багато. Тільки що запущені реформований паркетник Tucson і оновлений вен H-1. З дня на день чекаємо цін на наступний Santa Fe (російська прем’єра машини відбудеться в кінці серпня на Московському автосалоні, але вже оголошені силові агрегати). На офіційному російському сайті компанії у вигляді тізерів розміщена інформація про «запальнички» i30 N і Veloster N. Однак, як пояснили Драйву в представництві, головний корейська компанія поки не дає ніякої інформації про шанси або терміни виходу даних моделей у нас, як про повернення Велостера як такого.