Хетчбек Opel Corsa буде французьким майже повністю

Хэтчбек Opel Corsa будет французским почти полностью

Дебют бензинових і дизельних модифікацій Корсы намічений на 2019 рік, а в 2020-му на ринок вийде електрична версія. Виробництво моделі шостої генерації налагодять на заводі в Сарагосі. Імовірно, початкова ціна складе трохи більше 13 тисяч євро.

Хетчбек Opel Corsa шостого покоління спочатку розроблявся на платформі Gamma G2SC концерну General Motors, але з подальшим використанням двигунів французького автогіганта PSA. Як зізнався голова Опеля Міхаель Лошеллер, німецькі інженери майже закінчили роботу над новою Корсой, але в березні 2017 року група PSA купила компанію Opel та її відділення Vauxhall, після чого бос PSA Карлос Таварес поставив хрест на проекті в тому вигляді. Corsa переїхала на французьку модульну архітектуру CMP, а німцям довелося мало не заново робити наступника в найкоротші терміни. Імовірно, підсумок дворічної роботи ми побачимо на Женевському автосалоні 2019 року.

Хэтчбек Opel Corsa будет французским почти полностью

У 2017 році продажі Корсы в Європі впали на 12%, але підсумок все одно хороший ― 231 434 машини. Це п’ятий результат у класі B+ і восьмий серед усіх проданих в Старому Світлі нових автомобілів. Перші місця в рейтингах ― у моделей Renault Clio (321 472 штуки) і Volkswagen Golf (482 177 штук).

Як пише видання Autocar, майбутня Corsa стане першою моделлю Опеля з новим обличчям, виконаним у дусі електричного концепт-кара Opel GT X Experimental. Також відомо, що в сімействі більше не буде тридверки з-за низького попиту на них. У Корсы буде оригінальна зовнішність і салон, хоча деяка фурнітура та мультимедійна система виявляться такими ж, як на наступному Peugeot 208. Загальними будуть і двигуни ― трьохциліндровий атмосферні і наддувні бензинові агрегати PureTech 1.0 і 1.2 потужністю до 110 л. с. і чотирициліндровий турбодизель 1.6 HDI з 75 або 100 силами. Передньопривідні машини будуть оснащуватися «механікою» з п’ятьма або шістьма ступенями і шестидіапазонним «автоматом».