Хетч Mini Cooper S у версії Delaney Edition уподібнився Porsche

Хэтч Mini Cooper S в версии Delaney Edition уподобился Porsche

По техніці трьохдверка оснащена стандартно: переднім приводом, «турбочетверкой» 2.0 (192 к. с., 280 Н•м) і семиступінчастим «роботом» Steptronic Sport з двома зчепленнями. Хетчбек розмінює сотню за 6,7 с і розганяється до 235 км/ч.

Виконання Delaney Edition, яка розійдеться по всьому світу тиражем 350 примірників, присвячене вигаданим персонажем Майклу Делані. Так у фільмі «Ле-Ман» 1971 року звуть головного героя-гонщика, якого зіграв американський актор Стів Макквін. За сюжетом, Делані бере участь у добовому марафоні за кермом прототипу Porsche 917 і бореться з «поганою» Ferrari 512. Тому хетчбек Mini Cooper S забарвленням кузова наслідує лівреї «дев’ятсот сімнадцятого».

Хэтч Mini Cooper S в версии Delaney Edition уподобился Porsche

Кузов пофарбований у колір Ice Blue, а смуги на капоті, корпуси бічних дзеркал і задній спойлер виконані в кольорі Solaris Orange. Решітка, фари і ліхтарі окантовані чорним глянцем. Свою дещицю вносять 18-дюймові легкосплавні диски Design Cup Spoke.

Максимальна комплектація доповнено опціями з асортименту John Cooper Works (аеродинамічний обвіс, світлодіодні протитуманки, дверні пороги, оздоблення інтер’єру) та інших пакетів. Є спортивні шкіряні сидіння з підігрівом, клімат-контроль, проекційний дисплей, медіацентр з сенсорним дисплеєм на 8,8 дюйма, аудіосистема Harman Kardon, «круїз» з обмежувачем швидкості, паркувальний асистент, датчик дощу і навіть сонцезахисні окуляри. Для машин, зібраних в Оксфорді, підготовлена програма індивідуалізації і британці обіцяють, що кожен автомобіль буде унікальним. Ціни не названі. Схожим чином оснащений Mini Cooper S коштує в Німеччині від 27 850 євро (2,1 млн рублів), а в Росії — від 1,7 млн.